Švýcarsko – Česko 3:8 (kon.)
konec
Švýcarsko
3:8 (0:3, 3:5)
Česko
Středa 15.09.2021, 17:15Mistrovství světa v inline hokeji
Partner:
   
  39:48
  Vyloučení v týmu Česko (Jakub Bernad – 2 min, držení).
   
  35:04
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  S góly se doslova roztrhl pytel. DARRYL JAMES CARMONA pravděpodobně za pomoci teče českého brankáře prostřelil Mahdala na první tyči.
   
  33:58
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi přidávají další branku a Annel si ji tentokrát za rámeček nedá. MARTIN FIALA se snadno dostal do brankoviště a z otočky poslal kotouč mezi jeho betony. asistence: Jakub Bernad.
   
  32:30
  Česko právě vstřelilo branku!
  To byla rychle využitá přesilová hra. Nejprve se kotouč k brance nedostal, ale na druhý pokus, který vyslal MARTIN FIALA už nedokázal Annel reagovat a loví posedmé kotouč z branky. Asistence: Jakub Bernad.
   
  32:25
  V signalizované výhodě stihl Mahdal utéct z branky a Češi sevřeli soupeře kolem jeho brankoviště. Na Loskota přišla dobrá přihrávka přes šířku hřiště, jenže Annel se vyznamenal a vytáhl parádní zákrok na brankové čáře.
   
  31:18
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  NOAH MANUEL HEINRICH se dvakrát dostal do výhodné pozice na pravém kruhu po přihrávkách Lukase Dietricha a tu druhou už zužitkoval, když o tyč otřel střelu a Mahdal nestihl zareagovat. Asistence: Lukas Dietrich.
   
  29:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Souhra dvojice Loskot a Šebek zase zafungovala, když dokonale vyšachovali obranu a po Loskotově pasu měl PATRIK ŠEBEK snadnou pozici, když střílel nad padajícího Annela. Asistence: Marek Loskot.
   
  27:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Je to už o čtyři branky a dá se říct, že Češi kráčejí za vítězstvím. JAKUB BERNAD střílel zpoza obránce a švýcarský brankář měl zakrytý výhled, takže pozdě reagoval a puk mu prošel mezi tělem. Asistence: Aleš Chamrád.
   
  25:19
  Po střele Jakuba Nováka poskakoval volný puk před ležícím Annelem, jenže Kamil Skácel jej nedokázal poslat za jeho záda.
   
  23:36
  Česko právě vstřelilo branku!
  Petr Školoud se dokázal prokličkovat mezi kruhy, jenže neměl úplně výhodnou pozici, a tak puk poslal bekhendem na volného MARKA LOSKOTA, který jej opět pověsil za Annela. Češi se mohou uklidnit po inkasované brance a pokračovat ve své hře. Asistence: Petr Školoud.
   
  21:11
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  Češi poprvé na šampionátu inkasují. SILVAN EDRI se zbavil kličkou českého obránce a dostal se do výhodné pozice, odkud nezaváhal a překonal Mahdala střelou na vzdálenější tyč.
   
  15:02
  Česko právě vstřelilo branku!
  Sice po skončení přesilové hry, ale třetí gól je tady. PATRIK ŠEBEK se spolu s Loskotem uvolnili do přečíslení, vyšachovali obránce a po Loskotově nabídce nemohl Šebek selhat. Asistence: Marek Loskot.
   
  12:36
  Vyloučení v týmu Švýcarsko (Lukas Kamber – 2 min, hákování).
   
  11:45
  Vyloučení v týmu Česko (Martin Fiala – 2 min, sekání).
   
  09:46
  Vyloučení v týmu Švýcarsko (Sivan Edri – 2 min, podrážení).
   
  03:18
  Česko právě vstřelilo branku!
  Zatímco Švýcaři v útoku akci k zakončení nedovedli, na druhé straně se kotouče zmocnil MAREK LOSKOT, který si položil brankáře a pohodlně zasunul za jeho záda.
   
  01:28
  Česko právě vstřelilo branku!
  Bleskový úvod. MARTIN FIALA přebruslil soupeře a pověsil kotouč nad rameno švýcarského brankáře, který již ve druhé minutě inkasuje. Asistence: Aleš Chamrád.

  David Šimon

  Branky a nahrávky: 22. Edri, 32. Heinrich (Dietrich), 36. Carmona – 2. Fiala (Chamrád), 4. Loskot, 16. Šebek (Loskot), 24. Loskot (Školoud), 28. Bernad (Chamrád), 30. Šebek (Loskot), 33. Fiala (Bernad), 34. Fiala (Bernad)


  Švýcarsko: Annel (Brunner) – Hunziker, Villger, Heinrich, Edri, Eichenberger, Farrer, Steger, Kamber, Rohner, Dietrich, Carmona
  Česko: Mahdal (Brabec) – Chamrád, Cik, Strýček, Bernad, Školoud, Skácel, Andrýsek, Šebek, Fiala, Vyoral, Loskot, Novák L., Novák J.