Kostarika – Venezuela 0:1 (kon.) | Egypt – Guatemala 6:3 (kon.) | Litva – Kazachstán 0:3 (kon.)
Uzbekistán – RFU 2:4 (kon.)
Kostarika
0:1 (0:1)
Venezuela
Středa 15.09.2021, 17:00 • Kaunas Arena, Kaunas (Litva) • Mistrovství světa • Skupina A

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího futsalového přenosu zase někdy na počtenou. (18:41:28)

Je dobojováno! Venezuela i podruhé na turnaji vyhrála, tentokrát 1:0. O jedinou branku v utkání se postaral v prvním poločase Rafael Morillo. Venezuela má tedy před posledním zápasem ve skupině jistý postup do osmifinále. Naopak Kostarika musí v posledním zápase bezpodmínečně porazit domácí Litvu a doufat ve velké štěstí v tabulce třetích týmů.

40
    Ani v tomto případě video nepomohlo Kostarice a zápas se tedy může v klidu dohrát.

40
    Tak pozor, ještě není konec! Rozhodčí budou zkoumat potencionální ruku ve vymezeném prostoru před brankou.

40
    Zdá se, že Kostarika prohraje i své druhé utkání na tomto turnaji. Venezuela skvěle napadá jejich rozehrávku a nepouští je z vlastní poloviny.

39
    Villalobos chtěl rychle rozehrát, možná sám chtěl trefit odkrytou branku. Jeho nákop byl ale zablokován.

39
    Před malou chvíli začaly poslední dvě minuty tohoto utkání.

38
    Rychlá kombinace někdy přináší i nepřesnosti. Právě tohle se stalo kostarickému týmu.

38
    Už se zdálo, že Venezuela zaútočí do otevřené obrany, ale nakonec tomu tak nebylo. Jejich brejk byl čistým způsobem zastaven.

37
    Tohle budou dlouhé tři minuty pro venezuelský tým, který teď musí bránit jako celek ve čtyřech lidech.

37
    Až se Kostarika dostane z tlaku soupeře, tak bude hrát bez brankáře. U postranní čáry je už připraven hráč navíc.

36
    Oddechový čas pro hosty.

35
    Kostarický trenér by měl začít přemýšlet o hře bez brankáře, protože čas na vyrovnání se začíná krátit.

34
    Venezuela se dokázala ubránit a míč i udržet. Tento tým zatím s rozvahou kombinuje na vlastní polovině.

33
    Další dva skvělé zákroky Villalobose. Kostarika pro tentokrát bude rozehrávat rohový kop.

33
    Kostarika se i nadále snaží vyrovnat, ale Villalobos je v brance Venezuely prostě bezchybný.

32
    Oddechový čas pro domácí.

32
    Akce střídá akci. Venezuela chce pojistit své vedení, Kostarika se honí za vyrovnáním. Oba brankáři zatím ve druhém poločase drží své týmy nad vodou.