Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 5:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 6:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Sparta – Zlín 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:2 (1:0, 5:0, 0:2)
HC Slavia Praha
Pátek 17.09.2021, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 3. kolo

58:46
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávisté kontrují a přidávají druhý gól, když na 2:6 snižuje FILIP ŠTROMBACH. Asistence: Matěj Kuracina, Robin Míšek.

58:21
    Ještě jedno vyloučení. Za nedovolené bránění vykázal sudí na dvě minuty na trestnou Petra Šímu.

54:44
    Současné vyloučení. Jan Matuška (SLA) a Tomáš Moravec (MBL) byli oba vyloučeni na 5 minut plus do konce utkání.

54:44
    Na ledě se odehrála bitka, která se v Extralize juniorů moc často nevidí. Rozhodčí ji navíc nechali plynout. Pustili se do sebe Tomáš Moravec a Jan Matuška. Souboj byl zprvu relativně vyrovnaný, po chvíli měl o něco navrch Tomáš Moravec, ale vítězem byl nakonec slávistický Jan Matuška. Tomáš Moravec navíc odjel z ledu rovnou na ošetřovnu s krvavým zraněním v obličeji.

54:18
    Předchozí únik sice slávisté neproměnili, ale následně překazili Marku Stuchlíkovi čisté konto. Po střele MATĚJE ODEHNALA se puk od mladoboleslavského Michala Simona odrazil do boleslavské brány, šlo tak o vlastní gól. Asistence: Filip Štrombach, Matěj Kuracina.

54:15
    Štrombach ujížděl sám na bránu, najel si do mezikruží, odkud vystřelil, jenže puk trefil beton mladoboleslavského gólmana.

40:30
    Slavia nastoupila do poslední třetiny s jiným brankářem. Místo Michala Pittra je v bráně Tomáš Volevecký.

37:42
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácím padá do sítě prakticky vše, na co sáhnou. Nyní uspěla poměrně slabá střela až od modré čáry z hole JAKUBA JASEČKA. Asistence: Tomáš Rajgl.

37:03
    Domácí nadělují před koncem třetiny bůra. Na 5:0 navyšuje PETR ŠÍMA. Asistence: Jan Závora, Dominik Vacík.

30:55
    Znovu se vylučuje u slávistů. Za držení byl na dvě minuty vykázán Dominik Němeček (SLA).

29:01
    Oddechový čas pro hosty.

29:01
    Nejprve Snášelovu střelu od modré zblokoval Tichý, jenže puk se dostal na levý kruh, později přišla přihrávka na VOJTĚCHA POLÁKA, který nedal brankáři sešívaných šanci. Boleslavští tak proměňují svou první přesilovou hru tohoto zápasu. Asistence: Martin Snášel, Dominik Vacík.

27:23
    Slávisté se tlaku ubránili jen za cenu faulu. Za sekání byl na dvě minuty vykázán Adam Klatt (SLA).

23:16
    Domácí se po pouhých 16 sekundách radují znovu. Z protiútoku se prosadil MICHAL SIMON. Asistence: Jan Hašlar, Karel Křepelka.

23:00
    Hosté neohlídali PETRA ŠÍMU, který si najel do kruhu a zakončil do horní části slávistické branky. Domácí tak vedou už o dva góly. Asistence: Michal Šimon, Jakub Jasečko.

19:26
    Nakonec se domácí ujímají vedení ještě před první sirénou. Středočeši si najeli do pásma a ze vzdálenosti od kruhů se prosadil kapitán JAN ZÁVORA. Asistence: Petr Šíma, Jindřich Plíšek.

15:01
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

07:01
    Bruslaři jdou opět do čtyř. Za sekání dostal menší trest Šimon Němec (MBL).

02:58
    Vyloučení na straně Bruslařů. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Martin Snášel (MBL).
    GSA

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 20. Závora (Šíma, Plíšek), 23. Šíma (Simon, Jasečko), 24. Simon (Hašlar, Křepelka), 30. Polák (Snášel, Vacík), 38. Šíma (Závora, Vacík), 38. Jasečko (Rajgl) – 55. Odehnal (Štrombach, Kuracina), 59. Štrombach (Kuracina, Míšek)

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – T. Moravec, Němec, Vacík (A), Křepelka, Hrouda, Rajgl, Jasečko – Simon, Závora (C), Polák, Snášel, Brouček, Hruška, Hamršmíd, Hašlar, Šíma, Plíšek
    HC Slavia Praha: Pittr (41. Volevecký) – Hrdlička, Odehnal, Stejskal, Němeček (A), Čapka, Kluch, Klatt – Štrombach, Strnad, Matuška, Míšek, Kuracina, Labuzík (C), Tichý, Novák, Kvasnička, Tomas

Rozhodčí: Kostourek – Špůr, Kettner