Nizozemsko
1:1 (0:0)
Česko
Pátek 17.09.2021, 20:45Kvalifikace mistrovství světa - ženy

Je konec. Česká reprezentace usilovala o fantastický úspěch v podobě výhry nad favorizovaným Nizozemskem, nakonec je z toho cenná remíza 1:1. Česko se dostalo do vedení v úvodu druhého poločasu, domácí celek měl ovšem hodně času na případné vyrovnání. Nizozemsko se dostalo k obrovskému náporu a vyrovnání přišlo zhruba deset minut před koncem zápasu. I tak se pro Česko jedná o obrovský úspěch. (22:34:39)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 14:1. Rohy: 17:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:6.

90+5

90+3
    Bartoňová se postarala o provedení autového vhazování a sledujeme kombinaci českého celku.

90+1
    Česko se daří držet míč daleko od své branky.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Nizozemsku se před malým momentem povedlo vyrovnat a ještě zbývá dost času.

88
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Szewieczková, přichází Šlajsová.

87
    Střídající Pelová se ihned dostala do zakončení, to ale poslala pouze do brankové konstrukce.

86
    Pro volný míč si nyní seběhla Votíková, která posléze rozehrávala dalekonosným odkopem na opačnou polovinu.

84
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Van de Donková, přichází Pelová.
    83. MIEDEMAOVÁ - 1:1

83
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom je vyrovnáno! Nápor Nizozemska přinesl další vyloženou šanci, do které se dostala VIVIANNE MIEDEMAOVÁ, která konečně dostala míč za záda Votíkové.

83
    Miedemaová se prezentovala nedovoleným zákrokem, česká brankářka nebude s rozehrávkou nikam pospíchat.

82
    Roordová to nyní vzala na sebe, jenomže svůj pokus poslala daleko vedle branky a rozehrávat bude moci Votíková.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Česko je i nadále pod obrovským tlakem, na dosah ale má obrovské překvapení.

79
    Sedmnáctý rohový kop pro Nizozemsko.

78
    Nizozemsko zahrávalo další rohový kop, který přinesl další zakončení směrem na českou branku.

77
    Spitseová obstarala další rohový kop, který přinesl další slušnou šanci pro domácí, jenomže znovu zasahovala Votíková.