Písek – Motorlet 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Vltavín – Benešov 0:2 (kon.)
Rakovník – Karlovy Vary 4:2 (kon.) | Domažlice – Příbram B 3:0 (kon.)
FC Písek
2:0 (0:0)
FK Motorlet Praha
Sobota 18.09.2021, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

Zápas mezi Pískem a Motorletem je u konce, z výhry se radují jihočeští fotbalisté. Převahu se domácím podařilo gólově vyjádřit na začátku druhého dějství, kdy se prosadil Pineau. Pojistku zařídil v 74. minutě Belej. V závěrečných minutách si Písečtí dokázali pohlídat vedení a připisují si tři body. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:18:21)

90+3

90+2
    Poslední střídání Písku. Václava Hrachovce nahradí na poslední vteřiny Tom Bílý.

90+1
    Satrapa si ještě připisuje úspěšný zákrok.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

89
    Domácí zahráli roh nakrátko a ušetřili další vteřiny.

88
    Domácí šetří čas, navíc budou mít výhodu rohového kopu.

87
    Blíží se závěr zápasu. Domácí v poklidu brání dvoubrankový náskok a vše nasvědčuje tomu, že dnes všechny body zůstanou v Písku.

83
    Písek se rozhodl k dvojitému střídání. Pro dnešek mají odpracováno Marek Kalousek a František Belej. Na poslední minuty se do hry zapojí Martin Stejskal a Adam Petr.

82
    Patrik Gilian se provinil nedovoleným zákrokem a dostává žlutou kartu.

81
    Trojité střídání Motorletu. Trávník opustili Marek Čepelák, Jan Walter a Jan Hauer. Opačným směrem zamířili Martin Filip, David Krajinský a Tomáš Rossmann.

80
    Rayan ve vápně prováhal správný moment k zakončení.

78
    Rychlý protiútok Písku zaváněl třetím gólem. Z tohoto souboje vyšel vítězně brankář Mihálek.

76
    Motorlet se pokouší rychle odpovědět, ale obrana Písku soupeře k ničemu nepouští...
    74. BELEJ - 2:0

74
    Písek právě vstřelil branku!
    Písečtí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Centrovaný balón od Hrachovce našel na hranici malého vápna dobře postaveného FRANTIŠKA BELEJE, který hlavou překonal hostujícího brankáře – 2:0.