Písek – Motorlet 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Vltavín – Benešov 0:2 (kon.)
Rakovník – Karlovy Vary 4:2 (kon.) | Domažlice – Příbram B 3:0 (kon.)
Loko Vltavín
0:2 (0:2)
FK Benešov
Sobota 18.09.2021, 10:15 • Loko Vltavín • Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

Benešov zaskočil Vltavín na jeho hřišti a opustil předposlední pozici

O výsledku rozhodl už první poločas. Ve 4. minutě se trefil Tomek a hosté pak přečkali několik velkých šancí soupeře. O půl hodiny později bylo v benešovském kádru ještě veseleji, to zvyšoval Dušek. Pořádně rozladěný tak byl Tomáš Freisler, jenž o přestávce zamíchal se sestavou. Ani to však jeho svěřencům nepomohlo a ti tak museli skousnout nečekanou porážku. (12:27:36)

90+4

90+3
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Mario Lička, přichází Martin Sládek.

90+3
    Žlutou kartu dostává Mario Lička (SK Benešov).

90+2
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Richard Kalod, přichází Timotej Ziman.

90
    Benešovští v přečíslení dva na jednoho! Před couvajícím stoperem přišla přihrávka do druhé vlny. Ta ke svému adresátovi nedošla, protože ji vracející se obránce na poslední chvíli odkopl špičkou kopačky.

89
    Domácí už hrají na riziko. Do otevřené obrany chtěl vběhnout Vosáhlo, ale nedostal přesný pas.

88
    Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (Loko Vltavín).

87
    Žlutou kartu dostává David Matějka (Loko Vltavín).

86
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází Lukáš Kühnel.

84
    S blížím se koncem se na hřišti přiostřuje. Zdá se, že závěrečné minuty ještě budou zajímavé.

83
    Žlutou kartu dostává Lukáš Trávníček (Loko Vltavín).

81
    Pražané pohrozili centrem na zadní tyč. Útočník tam přeskočil svého strážce, ale natěsno bráněný nedokázal míč nasměrovat na branku.

80
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Dominik Dušek, přichází Ondřej Vosáhlo.

77
    Štorc musel vyběhnout daleko z branky, jinak by na něj Kalod běžel sám. Dobrý odhad domácího gólmana.

75
    Vltavín stále nenašel recept na brankáře Víška a čtvrt hodiny před koncem prohrává s Benešovem 0:2.

74
    Žlutou kartu dostává Dominik Dušek (SK Benešov).

72
    Do zakončení pak pronikli i hosté, Štorc jejich pokus ztlumil v rukavicích.

71
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Martin Abena, přichází Adam Kokeš.

Lukáš Jasoněk

Branky: 4. Tomek, 34. Dušek

Karty:   83. Trávníček (VLT), 87. Matějka (VLT), 88. Tichý (VLT) – 47. Pedro (BNS), 67. Filip (BNS), 74. Dušek (BNS), 90+3. Lička (BNS)

Loko Vltavín: Štorc – Podzimek, Abena (71. Kokeš), Veselý, Jaroš (46. Trávníček), Kuchař (86. Kühnel, 90+2. Klimenda), Šípek, Pejša (C), Čejda, Freisler (46. Mysliveček), Tichý.
    Náhradníci: Koblenc – Kühnel, Mysliveček, Klimenda, Matějka, Trávníček, Kokeš.

FK Benešov: Víšek – Filip, Pedro, Ježdík, Lička (90+3. Sládek), Tomek, Roháč, O. Vosáhlo, Vrňák (C), Kulhavý, Brokeš.
    Náhradníci: Schummer – Dušek, J. Vosáhlo, Sládek, Kalod, Ziman.

Rozhodčí: Rouček – Plzák, Baum