Frýdek-Místek – Kroměříž 2:4 (kon.) | Olomouc B – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Zlínsko – Blansko 2:4 (kon.)
Rosice – Vratimov 1:0 (kon.) | Uh. Brod – Uničov 0:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:1 (0:0)
SK Uničov
Sobota 18.09.2021, 15:30 • Orelský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Děkuji za pozornost, pěknou sobotu. (17:22:22)

Uherský Brod nezvládl bodovat v zápase s Uničovem a prohrává nejtěsnějším rozdílem. Zápas byl až do 76. minuty poměrně vyrovnaný, o něco aktivnější možná byli hosté, pak ale přišla ona branka a domácí museli přidat. V 82. minutě dostal po zahrání rukou červenou kartu Bala, ale ani přesilovku domácí nedokázali využít a ze zápasu si tak neodnese ani bod.

90+3

90+3
    Rohový kop pro Uničov. To už si asi hosté pohlídají.

90+2
    Modří se budou muset ubránit jednomu z posledních nákopů do vlastního pokutového území.

90+1
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vybíral, přichází Šidlík.

90
    Nastaveny budou dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).

90
    Marek Flasar se neprobojoval přes trojici bránících hráčů a míč ztratil.

88
    Vybíral z hranice velkého vápna zakončil jen malý kousek vedle pravé tyčky Jíchovy branky. Míč byl ale tečován a bude se tak kopat roh.

86
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Nevařil, přichází Mančík.

85
    Vybíral byl čistě zastaven a nebylo mu obranou dovoleno projít do vápna soupeře.

82
    A ano, je tomu tak, za úmyslné hraní rukou dostává červenou kartu hráč Uničova Roman Bala.

82
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Straňák.

81
    Hlavní sudí se jde poradit s čárovým, zda udělit červenou kartu za zahrání rukou.

80
    Faulu se kousek od velkého vápna hostů dopustil domácí hráč a Kalina nějak zvlášť spěchat nebude.

79
    Je pískán ofsajd Uničovu.
    76. KOMENDA - 0:1

76
    Uničov právě vstřelil branku!
    Tak to byl opravdu zajímavý gól! Vysoký centr si na levé straně v polopádu našel Krč a odehrál míč před branku, kde si jej našel TOMÁŠ KOMENDA a uklidil balon do branky!