Poruba 2011 – Jihlava 4:2 (kon.) | Přerov – Kadaň 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.)
Litoměřice – Kolín 5:4 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Sokolov – Havířov 2:3 (po pr.)
Třebíč – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 0:3 (kon.)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak branka uznána, těžko říct, co se teď u trestných lavic tak dlouho řešilo. Gól padl po protiútoku Ústí následujícím šanci Jelínka. Útočník Ústí nad Labem MICHAL TRÁVNÍČEK si najel po pravém křídle do střelecké pozice a bez problému trefil v tu dobu opět opuštěnou bránu.

56:47
    Hosté vstřelili gól, ale tabule zatím mlčí... A naopak rozhodčí vysvětlují a vysvětlují...

56:40
    Jelínek dostal puk do jasné gólovky! Jelínek se dostal do obrovské šance, když obdržel nahrávku před bránu. Mířil mezi betony, brankáře ale na poslední chvíli zastoupil hráč!

55:52
    Oddechový čas pro hosty.

55:52
    Tak ano. Havlík (PRO) jde ze hřiště za podrážení. Obecenstvo nahlas a sprostě nesouhlasí.

55:47
    Stadion bouří! Vypadá to na další trest pro Jestřáby.

55:47
    Domácí to zkouší bez brankáře.

55:07
    Naděje Prostějova na zdramatizování zápasu jsou nejspíš minulostí. Babka (PRO) dostává dvě minuty za hrubost a dvě za sekání. Což znamená, že téměř až do konce utkání Jestřábi hrají ve čtyřech.

53:47
    Havlík šikovně zavezl puk do pásma. Nakonec z toho byla střela k tyči a někteří Jestřábi už zvedali ruce nad hlavu. Puk ale v bráně neskončil.

53:09
    Krejčí (PRO) zatáhl za záchranou brzdu a dopustil se podražení.

50:23
    Opět Trávníček, tentokrát z kruhu. Bláha vyrazil hokejkou a s velkým štěstím.

49:16
    Série šancí na straně Prostějova! Zejména Kloz měl na hokejce gólovku ale neprosadil se. Zatímco první třetina byla ze strany domácích hrozná, ve druhé a ve třetí chybí k jejich výkonu jen to střelecké štěstí.

43:22
    Jáchym tečoval nahození před bránu. Neuspěl, k odraženému puku se dostal ale Mrázek: jenže ani on neměl potřebný kus štěstí.

32:09
    Štěpán Bláha jel z úhlu osamocen na bránu. Nakonec střílí, ale míjí.

31:38
    Jelínek teď v obrovské šanci. Ale skvěle mu střelu do horních pater brány zneškodnil Hamalčík.

30:08
    Teď při Jestřábech stáli všichni svatí. Odražený puk se dostal nějakých pět metrů od brány k jednomu z hostí. Měl spoustu prostoru, ale řízením osudu i výstroje Bláhy se puk do brány nedostal.

24:32
    Na Mrázkovu nabídku si na osu hřiště sjel Vala. Puk usměrnil, ale škvírku mezi betony netrefil.

20:45
    Nakonec je z toho nečekaně vyloučení Jelínka (PRO). A přesilovka Prostějova rychle skončila.

20:23
    Havránek (UNL) dostává dvě minuty.

17:52
    Jáchym si nabruslil z boku před bránu, dal si puk na bekhend, ale Hamalčík skvěle.

13:20
    Domácí se natlačili a pořádně potrápili obranu hostí. Ale Hamalčík drží...
    12:55 Vítězslav BÍLEK - 0:2

12:55
    Hosté využívají přesilovku. Na hranici kruhu dostal přesnou nahrávku VÍTĚZSLAV BÍLEK. Jeho rána šla přesně do růžku, Bláha v bráně toho nejspíš moc neviděl.
    Asistence: Jakub Trefný, Martin Weinhold.

12:32
    Trávníčkova šance se přelila v protiútok Jestřábů. Švec mohl zakončovat, pak se k puku dostal ještě Babka. Hamalčík však s problémy zasahuje.

11:45
    Fanoušci hodně protestují, vyloučen je domácí hráč. Zajíc (PRO) dostává dvě minuty za hrubost.

10:02
    Jeden z domácích upadl. Štěpán Bláha tak jel od mantinelu sám na brankáře. Jeho jmenovec ale vyráží za bránu.

08:11
    Jelínek (PRO) nyní doplácí na zbrklost. Chtěl rychle poslat puk pryč, minul však mantinely. Což znamená dvě minuty za zdržování hry.

05:52
    Koblížek se dostal do brejku. Najel si na bránu dobře, nakonec trefuje břevno.

00:58
    Time-out Prostějova.
    00:20 David TŮMA - 0:1

00:20
    Tak to bylo hodně rychlé. Prostějov sice získal po buly kotouč ale zmatečná rozehrávka ho stála gól. Vše skončilo nahrávkou na kruh, kam si najel DAVID TŮMA. Ten už měl vcelku snadnou práci.
    Asistence: Jiří Drtina.