Janov – Fiorentina 1:2 (kon.) | Inter – Bologna 6:1 (kon.) | Salernitana – Atalanta BC 0:1 (kon.)
Inter Milán
6:1 (3:0)
Bologna FC
Sobota 18.09.2021, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Italská Serie A • 4. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:59:28)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:10.

Dnešní zápas byl jednoznačnou exhibicí obhájců titulu, kteří zatím neporaženou Boloňu doslova vypráskali ze San Sira... Boloňa nehrála úplně tragicky, ale obrana dnes nedokázala zastavit zejména Dumfriese v první půli, kdy se vlastně zápas rozhodl.
    Ve druhé půli to již byla totální převaha domácích a hlavně absolutní sesypání defenzivy hostů, kteří tak znovu třikrát inkasovali a poté již pouze korigovali v závěru zápasu výsledek na 1:6 ze svého pohledu.

90+1

90
    Alexis Sánchez (Inter) se hnal do vápna, po kontaktu s gólmanem soupeře upadl, ale nepíská se penalta.

88
    Samozřejmě jde již pouze o kosmetickou úpravu skóre, žádný zvrat v zápase se čekat nedá v posledních minutách.
    86. Arthur THEATE - 6:1

86
    Bologna právě vstřelila branku!
    Hosté se prosazují po rohovém kopu, který rozehráli na krátko, následně Musa Barrow odcentroval z levé strany a na vzdálenější tyči se dokázal hlavou prosadit ARTHUR THEATE.

85
    Boloňa rohový kop obhájce titulu dokázala ubránit, to je jistě dobrá zpráva pro již výrazně zdecimovanou obranu.

84
    Rohový kop pro Inter, domácí budou rozehrávat z pravé strany.

83
    Žlutou kartu dostává Mitchell Dijks (Bologna FC).

81
    Musa Barrow (Bologna) znovu u míče, tentokrát jeho centr byl přesný, jenže Andreas Skov Olsen nedokázal míč zkrotit a domácí odkopli do bezpečí.

80
    Čeká nás posledních zhruba deset minut, i když se dá čekat, že se ještě bude nastavovat, ale to již nic řešit nebude, o vítězi zápasu je dávno rozhodnuto.

78
    Musa Barrow (Bologna) chtěl s míčem na pravém křídle něco vymyslet, ale to by musel lépe přihrát...

77
    Andreas Skov Olsen (Bologna) rozehrál volný kop z pravé strany, do vápna Interu poslal centr, domácí míč v pohodě odvrací.

76
    Nicoló Barella (Inter) vlétl do Skova Olsena, na vlastní polovině, je z toho standardka pro Boloňu.

75
    Boloňa zkouší zaútočit, ale je to již hodně pomalé, je patrné, že hosté jsou již hodně dole.

74
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Arthur Theate.

74
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Aleksandar Kolarov.
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Roberto Gagliardini.

Martin Dvořák

Branky: 6. Lautaro Martínez (Dumfries), 30. Škriniar (Dimarco), 34. Barella, 54. Vecino (Dimarco), 63. Džeko (Brozović), 68. Džeko (Alexis Sánchez) – 86. Theate (Barrow)

Karty:   23. De Silvestri (BLG), 36. Hickey (BLG), 83. Dijks (BLG)

Inter Milán: Handanovič – Škriniar, de Vrij (67. Ranocchia), Bastoni (74. Kolarov) – Dumfries, Barella, Brozović (74. Gagliardini), Vecino, Dimarco – Correa (29. Džeko), Lautaro Martínez (67. Alexis Sánchez).
    Náhradníci: Cordaz, I. Radu – Darmian, Alexis Sánchez, Ranocchia, D'Ambrosio, Satriano, Çalhanoğlu, Perišić, Džeko, Gagliardini, Kolarov.

Bologna FC: Skorupski – De Silvestri (74. Theate), Medel, Bonifazi, Hickey (55. Dijks) – Domínguez (69. van Hooijdonk), Svanberg (55. Vignato) – Skov Olsen, R. Soriano, N. Sansone (55. Barrow) – Arnautović.
    Náhradníci: F. Bardi – Santander, Amey, Binks, Orsolini, Mbaye, van Hooijdonk, Vignato, Theate, Soumaoro, Barrow, Dijks.

Rozhodčí: Ayroldi – Di Vuolo, Imperiale