Lovosice – Hranice 34:15 (kon.) | Karviná – Královo Pole 28:27 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
34:15 (13:8)
TJ Cement Hranice
Sobota 18.09.2021, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:52:04)

Lovci Lovosice – TJ Cement Hranice 34:15 (13:8)
    Nejvíce branek: Malý 11/2, V. Kovář 5, Trkovský 4 – Pinkas 3, Plaček 3/1, Fulneček 3. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/1. Vyloučení: 5:4. ČK: Brož, Kozlovský (HRA).

Ve druhém poločase se jednalo už spíše o exhibiční utkání. Zatímco Lovosice povolily Hranicím vstřelit jen 7 branek, samy Lovosice jich nastřílely 21. Jediným negativem na straně Lovosic může být fakt, že možná přišly o dalšího klíčového hráče, Jana Kupu, který byl ostře atakován už v prvním poločase a zápas nedohrál. Po Jiřím Motlovi by to byla velká citelná ztráta v rozmezí pouhých 2 zápasů.

Konec zápasu. (34:15)
    60
    Hranice v poslední akci zápasu nic nevymysleli, naopak Lovosice zásluhou Václava Kováře ještě upravila skóre na konečných 34:15. (34:15)

60
    Holubec se mohl vrátit na palubovku přesně ve chvíli, kdy Heřmanovský ubránil soupeře před brankovištěm. (33:15)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání (33:15)
    58
    David Lefan vyslal ze své ruky nechytatelný projektil do spodní části branky, kterou nedokázal Günl vykrýt. (33:15)

58
    Karel Holubec (LOV) sestřelil před brankovištěm jednoho z protihráčů a je za tento přečin vyloučen na 2 minuty. (33:14)
    58
    Z postu levé spojky se trefuje Patrik Stach, který jinak zasátá post pivota. (33:14)
    57
    První střelu Plačka dokázal Günl vytěsnit na konstrukci brány, na dorážku už byl ale krátký. (32:14)
    56
    A dvaatřicátá branka Lovosic na sebe nenechala dlouho čekat. Josef Jonáš přidává svou třetí branku. (32:13)
    55
    Stach dokázal vstřelit premiérovou trefu v dnešním utkání. (31:13)
    55
    Fulneček kosmeticky upravuje stav utkání, které je pro Hranice hodně nepříznivé a blíží se rozdílu dvou tříd. (30:13)
    54
    Jubilejní třicátou branku Lovosic přidává Václav Kovář. Kasička v rukou pokladníka už se zcela jistě klepe... (30:12)
    53
    Tentokrát už to Petrovi Jahnovi vyšlo, jen musel mnohem blíže, na brankoviště. (29:12)
    53
    Střelecký pokus Jahna přes celé hřiště skončil na tyči, na což zareagoval Kovář úspěšnou dorážkou do opuštěné brány soupeře. (28:12)

52
    Jonáš vyzkoušel vystřelit v situaci, kdy se celá obrana Hranic vracela před brankoviště, stejně jako Vyorálek do brány. Hodně kontroverzní rozhodnutí rozhodčích přeci jen nechalo pokračovat bez přerušení ve hře. (27:12)