DHC Plzeň – Poruba 28:17 (kon.) | Slavia – Kynžvart 28:29 (kon.) | Olomouc – Šaľa 24:20 (kon.)
Zlín – Hodonín 19:23 (kon.) | Dunajská Streda – Most 23:28 (kon.)
DHK Zora Olomouc
24:20 (11:11)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 18.09.2021, 17:30MOL liga žen • 3. kolo

Zápas je za námi. Druhá polovina už nebyla tak vyrovnaná. Olomouc si dokázala vytvořit náskok o tři branky, a ten si držela po většinu poločasu. Nakonec se zvětšil na čtyři branky. Závěr zápasu byl ale tragický. Od třiapadesáté šedesáté minuty jsme neviděli branku, což je v házené naprostý unikát. A ne zrovna veselý. Olomouc bere dva body. (18:59:51)

DHK Zora Olomouc – HK Slovan Duslo Šaľa 24:20 (11:11)
    Nejvíce branek: Kubáčková 7/1, T. Fryčáková 4, Kuxová 4 – Rácková 3, B. Königová 3, Pócsíková 3. Sedmimetrové hody: 6/3 – 6/2. Vyloučení: 4:5.

Konec zápasu. (24:20)
    60
    Sekundu před koncem zo ještě z velké dálky zkusila Tereza Kubáčková, které se střela podařila a ne úplně pozornou gólmanku Šaľy překonala. (24:20)
    60
    Tak až konečně nyní jsme viděli branku v závěru utkání, který je jinak katastrofální. Nikola Rácková se utrhla a utíkala na brankářku sama. Tu pak překonala střelou mezi nohy o zem. (23:20)

58
    Sledujeme nyní opravdu ne moc záživnou a atraktivní házenou, přestože ubíhají poslední minuty. Ani jeden tým se neprasazuje a pořádně nedostává k nebezepčným střelám. (23:19)

55
    Libor Malínek si nyní vyžádal oddechový čas pro Zoru Olomouc. (23:19)

54
    Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc (Libor Malínek). (23:19)
    54
    Diana Maria Vargová vyslala z levé strany dělovku, která skončila až v síti soupeře. U levé tyče. (23:19)

54
    Peter Pčola si vyžádal oddechový čas pro svůj tým. (23:18)
    53
    Tereze Kubáčkové to dnes opravdu pálí! Nyní zapsala již šestou branku v utkání a zvýšila poprvé rozdíl mezi týmy na pět branek. (23:18)
    51
    Denisa Krajčovičová zvyšuje už na rozdíl čtyř branek, a to z povedené sedmičky, kterou bez náznaků zakončila k tyči. (22:18)

50
    Katarína Pócsíková poslal míč ze sedmimetrového hodu jen a pouze do nohy soupeřovy gólmanky. (21:18)
    49
    Tak to byly tři branky ve velmi rychlém sledu. Anna Možíšová, která se trefila jako poslední, vmetla míč ze středové pozice krásně k tyčce. (21:18)
    49
    Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová). (20:18)
    49
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Sovová). (20:17)
    47
    Nikola Rácková i v pádu na pravé straně dokázala vypálit a míč se šťastně odrazil mezi nohy gólmanky Olomouce. (19:17)
    46
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (19:16)
    45
    Na opačné straně hned z protiútoku Lenka Ratvajská z křídla vmetla míč diagonální ránou k tyči. (18:16)