Nová Paka – Děčín 4:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 0:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 4:2 (kon.)
Cheb – Písek 3:2 (kon.) | Příbram – Klatovy 6:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 6:5 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 5:6 (po pr.) | Opava – Kometa Brno B 1:0 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Kopřivnice 4:3 (kon.)
Kobra – Tábor 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Žďár n/S 4:3 (kon.)
HK Nový Jičín
4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 18.09.2021, 18:00 • ZS Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 1. kolo

58:48
    Oddechový čas pro hosty. Hosté bojují do posledního dechu, a posledních 72s budou hrát bez brankáře.

52:45
    Sluštíka nyní doslova stáhl na led Půža a Ďáblové budou hrát přesilovku!

35:51
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny dokonale využívají dlouhé přesilovky a střílejí svou třetí branku !

34:50
    A Plameny nabídnutou čanci využívají a střílejí branku !

34:20
    Foltýn dělá naprosto zbytečný zákrok u mantinelu a již po druhé jde na trestnou lavici, tentokrát na 65 minut a rozhodčí jej zaslouženě posílá i do sprchy. Plameny budou hrát přesilovku 5 minut a Foltýn si dnes již nezahraje.

33:45
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Domácí Ďáblové si spřesilovkou poradili skvěle a Zděnek po perfektní kombinaci a Káňou a Lehečkou zvyšuje na 4 : 1.

33:35
    Další trest pro Žďár, domácí budou hrát přesilovku 5:3 !!

33:30
    Zcela jasné hákování odměňuje hlavní 2 minutami

24:22
    Nádherná branka !!! Skvělou přihrávku poslal před branku Kafka Maliníkovi a ten si vymíchal Slámu a z úhlu zavěsil !

18:55
    Přesilovku Ďáblů využívá po pěkné kombinaci Kafky s Maliníkem střelec Sluštík.

17:59
    Při šanci Ďáblů hákoval Chlubna a rozhodčí nezaváhal ani chvíli.

11:44
    Foltýn najel do Váni, tomu se to moc nelíbilo a oplácel. Za hrubost jde na odpočinek.

08:45
    Také na druhé straně se zvedají ruce nad hlavou, po skvělé souhře Plameny vyrovnávají!

06:20
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Váňa – 2 min.).

02:41
    Z ničeho nic udeřili Ďáblové a je to 1:0. Skvěle umístěnou střelou otevírá skóre Martin Konečný. Bez asistence.

02:00
    Ďáblové zahájili náporem, ale nic z toho nebylo., Naopak z přemíry snahy byli na ledě v šesti.

Bob

Branky a nahrávky: 3. MARTIN, 19. SLUŠTÍK (Kafka, Maliník), 25. MALINÍK (Kafka), 34. ZDENĚK (Káňa, Lehečka) – 9. DAVID (Martin, Jan), 35. PUŽA (Wasserbergr), 36. Bureš (Wasserbauer, Chlubna)

HK Nový Jičín: GK- Galuška, Šimonů