Dukla B – Liberec B 0:0 (kon.) | Pardubice B – Chlumec n/C 3:1 (kon.) | Brozany – Bohemians B 1:0 (kon.)
Zápy – Ústí n/O 0:0 (kon.)
FK Dukla Praha B
0:0 (0:0)
Slovan Liberec B
Neděle 19.09.2021, 10:15 • SK Viktorie Jirny • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemnou neděli a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (12:10:18)

Je dobojováno! Domácí tým zahrával ve druhém poločase pokutový kop, hrál posledních dvacet minut v početní výhodě kvůli vyloučení libereckého Kazdy, ale ani to nestačilo na vstřelenou branku. Oba týmy si z tohoto zápasu odnesou pouze bod, jelikož zápas skončil bezbrankovou remízou.

90+4

90+3
    Stadionem v Jirnách to jenom zahučelo, protože Liberec málem vstřelil rozhodující gól.

90+2
    Liberec se nevzdává a bojuje! Navíc bude rozehrávat další rohový kop v zápase.

90+1
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Jakub Winkler.

90+1
    Rozhodčí nastavil ve druhém poločasu tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rozhodčí přerušil zápas, protože na trávníku se ocitnul jeden z domácích hráčů, který potřebuje lékařské ošetření.

89
    Liberec měl k dispozici standardní situaci, ale ta byla rozehrána naprosto příšerně. Hráči Dukly jdou opět na míč.

88
    Hráči Liberce odehráli míč pouze do zámezí, což znamená další autové vhazování pro jejich soupeře.

87
    Utkání se pomalu blíží do svého závěru a my v Jirnách stále čekáme na úvodní gól zápasu. Dukla se snaží využít početní výhodu, ale bez úspěchu.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází David Vyčítal.

84
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Jakub Jeřábek, přichází Daniel Villaseca.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Tomáš Křenek.

84
    Žlutou kartu dostává Jakub Jeřábek (FK Dukla Praha B).

83
    Hudec hledal pod sebou nějakého ze svých spoluhráčů, jenže přihrávkou našel jenom hostujícího obránce, který míč odkopnul do zámezí.

82
    Vliegen dokázal nadvakrát zkrotit další domácí centr z pravé strany. Liberec opět nebude nikde spěchat.

81
    Celá domácí akce musí začít už u jejich stoperů, kterým se ale nikdo nenabízí. S míčem si zahraje i domácí brankář.

80
    Hostující hráči i přes oslabení to zkouší a jsou nebezpečným týmem. Dukla to v posledních minutách zápasu nebude mít vůbec lehké.

79
    Dukla je opět na míči, Liberec se musí zatáhnout před vlastní pokutové území, aby další domácí akci dokázal ubránit.