Dukla B – Liberec B 0:0 (kon.) | Pardubice B – Chlumec n/C 3:1 (kon.) | Brozany – Bohemians B 1:0 (kon.)
Zápy – Ústí n/O 0:0 (kon.)
FK Dukla Praha B
0:0 (0:0)
Slovan Liberec B
Neděle 19.09.2021, 10:15 • SK Viktorie Jirny • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemnou neděli a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (12:10:18)

Je dobojováno! Domácí tým zahrával ve druhém poločase pokutový kop, hrál posledních dvacet minut v početní výhodě kvůli vyloučení libereckého Kazdy, ale ani to nestačilo na vstřelenou branku. Oba týmy si z tohoto zápasu odnesou pouze bod, jelikož zápas skončil bezbrankovou remízou.

90+4

90+3
    Stadionem v Jirnách to jenom zahučelo, protože Liberec málem vstřelil rozhodující gól.

90+2
    Liberec se nevzdává a bojuje! Navíc bude rozehrávat další rohový kop v zápase.

90+1
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Jakub Winkler.

90+1
    Rozhodčí nastavil ve druhém poločasu tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rozhodčí přerušil zápas, protože na trávníku se ocitnul jeden z domácích hráčů, který potřebuje lékařské ošetření.

89
    Liberec měl k dispozici standardní situaci, ale ta byla rozehrána naprosto příšerně. Hráči Dukly jdou opět na míč.

88
    Hráči Liberce odehráli míč pouze do zámezí, což znamená další autové vhazování pro jejich soupeře.

87
    Utkání se pomalu blíží do svého závěru a my v Jirnách stále čekáme na úvodní gól zápasu. Dukla se snaží využít početní výhodu, ale bez úspěchu.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází David Vyčítal.

84
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Jakub Jeřábek, přichází Daniel Villaseca.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Tomáš Křenek.

84
    Žlutou kartu dostává Jakub Jeřábek (FK Dukla Praha B).

83
    Hudec hledal pod sebou nějakého ze svých spoluhráčů, jenže přihrávkou našel jenom hostujícího obránce, který míč odkopnul do zámezí.

82
    Vliegen dokázal nadvakrát zkrotit další domácí centr z pravé strany. Liberec opět nebude nikde spěchat.

81
    Celá domácí akce musí začít už u jejich stoperů, kterým se ale nikdo nenabízí. S míčem si zahraje i domácí brankář.

80
    Hostující hráči i přes oslabení to zkouší a jsou nebezpečným týmem. Dukla to v posledních minutách zápasu nebude mít vůbec lehké.

79
    Dukla je opět na míči, Liberec se musí zatáhnout před vlastní pokutové území, aby další domácí akci dokázal ubránit.

78
    Na druhé straně byl v zápřahu i druhý brankář, ale ten měl o něco jednoduší práci.

77
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Tomáš Polyák.

77
    Tohle byl podle rozhodčího útočný faul, celá dukelská akce tedy končí. Vliegen nebude nikde spěchat a na rozehrávku si pěkně počká.

76
    Domácí tým drží míč, ale neposunuje se na útočnou polovinu. Liberec i v početní nevýhodě skvěle napadá.

75
    Až v tuto chvíli rozehrávali domácí hráči svůj další rohový kop, který ale nic zásadního pro branku Liberce nepřinesl.

74
    Hráči Dukly si už mysleli, že budou rozehrávat další rohový kop. Jenže to bude pouze autové vhazování.

73
    Pražský tým se dožadoval autového vhazování, ale hostující hráč nebyl s míčem v zámezí. Hra pokračuje.

72
    Pražská Dukla má tedy obrovskou příležitost získat všechny tři body. Do konce zápasu bude mít na hřišti o jednoho hráče víc.

71
    Hostující hráč nebral varování od rozhodčího vážně a proto pro něj tento zápas končí předčasně.

70
    Dostáváme se do posledních dvaceti minut dnešního zápasu, Dukla i nadále hraje s Libercem bez branek.

69
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Matyáš Kazda (FC Slovan Liberec B).

69
    Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

68
    Domácí obránce byl pod tlakem tří protivníků, ale i přes tuto nevýhodu se z toho dostal a následně i rozehrál.

67
    Rozhodčí dává Kazdovi poslední šanci. Další jeho zákrok bude potrestán žlutou kartou.

66
    Liberec začíná být nebezpečnějším týmem na hrací ploše. Naopak Dukla působí docela odevzdaným dojmem.

65
    Míč se opět převážně pohybuje ve středu hrací plochy. Brankáři obou týmů si prozatím můžou odpočinout.

63
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Daniel Kozma, přichází Jakub Hodek.

63
    Šťovíček má za sebou další úspěšný zásah v malém vápnu. S rozehrávkou nikde nespěchá, jelikož prozatím nemá komu přihrát.

62
    Hosté z Liberce dokázali přečíslit domácí obranu, ale právě obrana i přes početní nevýhodu si dokázala poradit.

61
    Hostující obrana se prozatím dokázala ubránit, tlak Dukly ovšem nekončí. Domácí tým bude mít k dispozici autové vhazování.

60
    Liberecká obrana musí být opět na pozoru. Dukla se stěhuje před jejich branku, jelikož bude zahrávat rohový kop.

59
    Tohle byla škoda pro Liberec. Skvělá kombinace, ale bohužel špatný centr do vápna. Míč skončil v zámezí na druhé straně.

58
    Liberec doslova může vděčit za nerozhodný stav svému brankáři, který i nadále drží svůj tým a prezentuje se parádními zákroky.

56
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Seung Bin Kim, přichází Jiří Hudec.

56
    Velké štěstí teď měl jeden z domácích obránců, který si málem vstřelil vlastní gól. Šťovíček pohotově zasáhnul a míč chytil do rukavic.

55
    Jedna akce střídá další akci. Druhý poločas je úplně o něčem jiném, než jeho předchůdce.

53
    Liberec opět vlétnul na útočnou polovinu a opět zahrozil. Rozhodčí je zase klidní, jelikéž v jejich počínání viděl i nedovolený zákrok.
    52. Penalta

52
    Filip Matoušek (FK Dukla Praha B) neproměňuje pokutový kop.
    52. Penaltový zákrok

52
    Byla nařízena penalta pro domácí tým.

51
    Žlutou kartu dostává Matyáš Kazda (FC Slovan Liberec B).

50
    Liberec i nadále pokračuje ve svém tlaku na domácí obranu, ta zatím drží a svou branku skvěle brání.

49
    Dukla byla poprvé ve druhém poločase na útočné polovině, kde se ovšem moc nepředvedla. Liberec opět získal míč pod kontrolu.

48
    Pohotovým zákrokem se prezentoval domácí brankář, který musel rychle vyběhnout z branky, aby byl u míče dřív než protivník.

47
    Liberec doslova vlétnul na svého soupeře a v úvodu druhého poločasu ho zatlačil do vlastní vápna.

46
    Hned v úvodních sekundách zápasu musel rozhodčí odpískat nedovolený zákrok jednoho z domácích hráčů.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:16.

V prvním poločase jsme zatím branku neviděli, aktéři obou týmů jdou do šaten za bezbrankového stavu. Nejblíž ke vstřelené brance byli domácí hráči, kteří ve 25. minutě nedokázali trefit odkrytou branku. Utkání je to zatím poměrně vyrovnané, misky vah se kdykoliv můžou převážit na jednu nebo druhou stranu.

45+1

45
    Domácí brankář musel vyběhnout, aby u míče byl dřív než útočník. To se povedlo a míč skončil v zámezí.

45
    Žlutou kartu dostává Ondřej Novotný (FC Slovan Liberec B).

44
    Míč z tohoto přímého kopu skončil pouze v rukavicích brankáře, jelikož střela mířila do míst, kde byl připraven brankář.

43
    Dukla bude mít k dispozici zajímavou standardní situaci, která může napřímo ohrozit hostující branku.

42
    Vliegen si připsal zákrok proti hlavičce jednoho z domácích útočníků. Stav se nemění, stále hrajeme bez branek.

41
    Ludvíček se prezentoval krásnou patičkou, kterou se dokázal uvolnit. Bohužel domácí hráč v této inviduální akci nepokračoval.

40
    Nepřesný centr z rohu prolétnul pokutovým územím a skončil v zámezí. Šťovíček bude odkopávat od své branky.

39
    Rychlý přechod libereckých hráčů na útočnou polovinu skončil zablokovaným centrem. Liberec má další rohový kop.

38
    Dukla se snaží držet míč u sebe, Liberec poměrně aktivně napadá. Míč se v tuto chvíli pohybuje převážně ve středu hrací plochy.

37
    Rozhodčí dnešního utkání si musel doběhnout k domácí lavičce, aby si promluvil s domácím trenérem. Ten vyfasoval napomenutí.

36
    Domácí obránce podcenil zpracování, jeho chybu museli řešit jeho kolegové z obrany. Dukla se i vtomto případě ubránila.

35
    Deset minut do konce základní hrací doby prvního poločasu. Dočkáme se nějaké branky v tomto dějství nebo si budeme muset počkat?

35
    Žlutou kartu dostává Daniel Kozma (FK Dukla Praha B).

34
    Standardní situace byla sice rozehrána poměrně přesně, ale rozhodčí končí libereckou akci hvizdem. Tohle byl další útočný faul z jejich strany.

33
    Rychlý přesun libereckého týmu na polovinu soupeře přerušuje hvizd sudího. Liberec bude mít k dispozici přímý kop.

32
    Skvělá akce z domácí režii na jejím konci byl Březina, který ale v pádu nedokázal přesně zamířit.

31
    Hráči Dukly drží míč na svých kopačkách a postupnou kombinací se snaží dostat na dostřel hostující branky.

30
    Rozhodčí na malý moment přerušil zápas a šel zkontrolovat jednoho z domácích obránců, který si zřejmě odnesl nějaký šrám z předešlá akce.

29
    Jenže rohové kopy jim zatím moc nejdou a pokaždé se domácí dokáží ubránit.

28
    Liberec se opět snaží diktovat tempo utkání a daří se jim to. Navíc po chvilce budou rozehrávat další rohový kop.

27
    Rozehrávka rohového kopu nebyla podle představ a tímpádem se Dukla dokázala ubránit. Domácí hráči peláší do útoku.

26
    Domácí brankář zazmatkoval a daroval soupeři jejich další rohový kop v prvním poločase.

25
    První obrovská šance v zápase! Domácí hráči se dokázali kombinací na jeden dotek dostat za libereckou obranu. Dokonce i brankář byl překonán, ale střela prolétla nad břevnem hostující branky.

24
    Tohle mohlo být zajímavé, ale Novotnému se zamotal míč mezi nohy. Dukla se i v tomto případě dokázala ubránit.

23
    Černický ukončil svým rázným skluzem a odkopem do zámezí akci soupeře. Dukla bude vhazovat.

22
    Pomalu se dostáváme do druhé poloviny prvního poločase. V Jirnách zatím čekáme na zajímavou šanci.

21
    Hostující hráč byl v souboji přiliš aktivní a fauloval. Rozhodčí to viděl a odpískal přímý kop ve prospěch Dukly.

20
    Varačka si skvěle naběhnul na přední tyč, ale bohužel pro něj a jeho tým na míč nedosáhnul. Domácí brankář se protáhne odkopem od své branky.

19
    Zajímavý střelecký pokus na druhé straně. Hostující brankář se prolétnul vzduchem, ale na míč nedosáhnul.

18
    Kozma si naběhnul za domácí obranu, ale míč byl na něj příliš rychlý. Šťovíček vyběhnul a míč chytil.

17
    Domácí brankář si připsal další jednoduchý zásah. Obrana Dukly si zatím na svého brankáře může spolehnout.

16
    Domácí akce skončila předčasně, jelikož rozhodčí tam viděl útočný faul, který následně odpískal.

15
    Jeden z hostujících hráčů se po rohovém kopu dostal do zakončení, které bylo ovšem nepřesné a skončilo vysoko nad brankou.

14
    Žlutou kartu dostává Seung Bin Kim (FK Dukla Praha B).

14
    Liberec bude rozehrávat rohový kop, domácí obrana se musí být společně s brankářem na pozoru.

13
    Kim se dokázal prokličkovat středem hřiště, ale musel zvolit přihrávku zpět. Domácí hráč neměl podporu od svých spoluhráčů.

12
    Další nepřesný nákop Liberce za obranu jejich dnešního soupeře. Tohle byla jednoduchá práce pro domácího brankáře.

11
    Rozhodčí dnešního utkání se v úvodních minutách vůbec nenudí a píská jeden nedovolený zákrok za druhým.

10
    Hostující Kranthove musel jít na kobereček k rozhodčímu. Ten si s ním musel promluvit o jeho nebezpečné hře.

9
    V tuto chvíli sledujeme množství nepřesností na obou stranách. Ani jeden tým si míče příliš dlouho neužije.

8
    Pražané byli po poprvé na míči delší dobu, ale jejich kombinace nebyla přesná. Hosté jdou opět na míč a budou útočit.

7
    Rohový kop nepřinesl nic zásadního, obrana Liberce se dokázala ubránit a míč odkopla do bezpečné vzdálenosti od jejich branky.

6
    Kozma napřáhnul zhruba ke střele, která nadělala paseku před hostující brankou. Dukla bude rozehrávat rohový kop.

5
    Dost nepodařený nákop za domácí obranu skončil až u brankáře Šťovíčka, který s rozehrávkou nespěchá.

4
    V úvodních minutách zápasu je více na míči hostující Liberec. Pražská Dukla pouze lehce napadá jejich rozehrávku.

3
    Přímý kop byl rozehrán skvěle, jenže následná hlavička skončila v rukavicích domácího brankáře.

2
    První nedovolený zákrok má na svědomí domácí obránce. Liberec bude rozehrávat standardní situaci.

1
    Hosté z Liberce se ujali úvodního výkopu tohoto utkání a bude jim tedy patřit první útočná akce.

1

FK Dukla Praha B: Šťovíček – Kovernikov, Ludvíček, Uhlíř, Jeřábek, Matoušek (C), Hrubeš, Kozma, Varačka, Kim, Březina
    Náhradníci: Štefan – Kozojed, Hodek, Villaseca, Štefančin, Křenek, Hudec

FC Slovan Liberec B: Vliegen – Černický (C), Lehoczki, Bína, Šulc, Yuzvak, Kazda, Michal, Novotný, Gembický, Kranthove
    Náhradníci: Pešl – Daněk, Horňáček, Polyák, Winkler, Vyčítal, Málek

Rozhodčí: Vít – Erlebach, Vitvar.

Vzájemné zápasy

11. října 2020 | Dukla B – Liberec B 0:4
    29. září 2019 | Dukla B – Liberec B 3:4 po penaltách

FC Slovan Liberec B

Naopak liberecký Slovan je v úplně jiném rozpoložení. Ze sedmi odehraných kol dokázal Liberec vyhrát pouze jednou a jednou taky remizoval. Jinak si tento tým připsal samé porážky, proto týmu patří průběžně úplně poslední místo. Na předposlední Ústí nad Orlicí ztrácí tři body, na čtrnácté Zbuzany čtyři.

Poslední zápasy

12. září 2021 | Liberec B – Brozany 0:1
    4. září 2021 | Teplice B – Liberec B 2:2
    29. srpna 2021 | Liberec B – Mladá Boleslav B 1:2
    21. srpna 2021 | Jablonec B – Liberec B 1:0
    14. srpna 2021 | Liberec B – Bohemians B 3:0

Domácí tým nevstoupil do letošní sezóny úplně povedeně. Za první čtyři kola si Dukla připsala pouze tři body za vítězství nad béčkem Pardubic v poměru 3:2. Ovšem od pátého kola se ji v lize poměrně daří, protože získala sedm bodů z možných devíti. V posledním zápase ovšem přišla o dva body, jelikož se na hřišti Velvar zrodila remíza 3:3.

11. září 2021 | Velvary – Dukla B 3:3
    5. září 2021 | Dukla B – Ústí nad Orlicí 6:0
    29. srpna 2021 | Chlumec n. C. – Dukla B 1:2
    22. srpna 2021 | Dukla B – Hradec Králové B 0:1
    14. srpna 2021 | Přepeře – Dukla B 4:1

Hezké nedělní dopoledne přeji všem fanouškům českého fotbalu. Naše třetí nejvyšší soutěž má tento víkend na programu své osmé kolo a my u toho nemůžeme chybět. V tomto textovém on-line přenosu se podíváme na zápas mezi Duklou Praha B, která na svém hřišti přivítá Slovan Liberec B. Favoritem utkání bude domácí tým, ale jak je ve fotbale známo, stát se může všechno. Moje maličkost vám u sledování tohoto utkání přeje příjemnou zábavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.