Nice – Monaco 2:2 (kon.) | Angers – Nantes 1:4 (kon.) | Clermont Foot – Brest 1:1 (kon.)
Remeš – Lorient 0:0 (kon.) | Troyes – Montpellier 1:1 (kon.) | Marseille – Rennes 2:0 (kon.)
PSG – Lyon 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:1 (0:0)
Olympique Lyon
Neděle 19.09.2021, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

Děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a úspěšný start do nového týdne. Příště na shledanou. (22:48:00)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:19.

To byl panečku závěr. Po bezbrankové první půli jsme v té druhé viděly góly tři. Nejprve se prosadili hosté, kteří po deseti minutách jejího začátku šli do vedení, které ovšem drželi zhruba deset minut. Pak se provinili faulem ve velkém vápně a domácí díky Neymarovi vyrovnali. Remíza pro ně však byla málo, nadále byli aktivní a odměnou jim byla vedoucí branka v úplném závěru, na kterou už Lyon neměl šanci najít odpověď. Docela kruté pro hostující mančaft, ale i takový fotbal bývá. PSG může naopak skákat radostí, v nové sezóně zůstává nadále stoprocentní.

90+5

90+5
    Hosté to ještě zkouší, ale moc času už nemají.
    90+3. Mauro ICARDI - 2:1

90+3
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    MAURO ICARDI se stává hrdinou tohoto zápasu a večera. Hráč, který přišel na hřiště zhruba před deseti minutami, proběhl mezi dvěma obránci Lyonu, u pravé tyče zužitkoval Mbappého centr z levé strany a hlavou usměrnil balón na vzdálenější tyč, kam Lopes neměl šanci dosáhnout. Hostující obrana ponechala střelci trestuhodně moc volného místa.

90+3
    Hosté odpalují balón daleko od svého velkého vápna a drží nerozhodný stav.

90+2
    Malo Gusto nechtěl riskovat a balón poslal svému brankáři.

90+1
    Hosté reklamovali ruku v pokutovém území, hra pokračuje.

90+1
    Čtyři minuty mají týmy na to, aby strhly vedení na svoji stranu.

90
    Ani Lyon není úplně pasivní, ale střela jednoho z fotbalistů letí vysoko nad bránu PSG. Tento pokus neměl moc šancí na úspěch.

89
    Žlutou kartu dostává Nuno Mendes (Paris Saint-Germain FC), který zatáhl za záchranou brzdu a poslal k zemi unikajícího soupeře.

89
    Velká skrumáž v pokutovém území Lyonu, přeci jen se Georginio Wijnaldum dostal ke střele, ale trefil pouze protihráče, který obětavě padl do rány.

88
    Nebezpečný křižná přihrávka před bránu Lyonu byla v poslední chvíli zblokována Diomandem. Následovat bude roh.

86
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Georginio Wijnaldum.

86
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Habib Keita.

85
    Nejprve byla střela jednoho z hráčů PSG zblokována, následně akce domácího mužstva pokračovala, ovšem ukončil ji přetažený centr z pravého křídla, který skončil za bránou.