Sparta – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Kladno – Litvínov | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Kometa Brno | 2:3 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 2:1 (kon.) |
Vsetín – Kadaň | 7:3 (kon.) |
Jekatěrinburg – CSKA Moskva | 2:3 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Riga | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:4 (kon.) |
HC MUNI – HC UP Olomouc | 4:5 (kon.) |
Česko – Kanada | 7:0 (kon.) |
Chomutov – HC Lovosice | 19:1 (kon.) |
Kobra – Ústí n/L | 4:1 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 6:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Chrudim | 5:4 (po pr.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Písek – Kralupy n. Vltavou | 4:2 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 3:1 (3:2 po s.n.) |
konec
HC Baník Sokolov
1:9
(1:4, 0:2, 0:3)
HC Slovan Louny
Konec zápasu.
(11:58:22)
|
||
Konec zápasu.
(10:21:23)
|
||
Konec zápasu.
(07:59:30)
|
||
Konec zápasu.
(19:39:55)
|
||
59:31
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Tadeáš Grunt – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
59:31
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Tadeáš Grunt – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
59:31
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Tadeáš Grunt – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
59:31
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Tadeáš Grunt – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
55:22
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Damir Iuzeev – 2 min., faul kolenem).
|
|
55:22
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Damir Iuzeev – 2 min., faul kolenem).
|
|
55:22
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Damir Iuzeev – 2 min., faul kolenem).
|
|
55:22
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Damir Iuzeev – 2 min., faul kolenem).
|
|
55:00
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Adam Oberst – 2 min., podrážení).
|
|
55:00
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Adam Oberst – 2 min., podrážení).
|
|
55:00
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Adam Oberst – 2 min., podrážení).
|
|
55:00
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Louny (Adam Oberst – 2 min., podrážení).
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
50:37
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (František Ruml – 2 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
18. Lexa (Gregor) – 5. Grunt, 8. Kocián (Oberst, Jenček), 10. Morávek (Michal), 14. Šrůma (Oberst, Morávek), 28. Zörner, 38. Morávek, 44. Slavíček (Zörner), 45. Jenček, 46. Koukal (Kocián)
Rozhodčí: Tomáš Pazour, Jakub Knap
Diváci: 69
Neproměněná penalta:
HC Baník Sokolov:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Louny:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Louny:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Pazour, Jakub Knap
Diváci: 69