Kobra – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 6:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chrudim 5:4 (po pr.)
Přerov – HK MD Šumperk 3:4 (2:3 po s.n.) | Písek – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
IHC Králové Písek
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Neděle 19.09.2021, 17:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 4. kolo

Přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (19:01:31)

Vypjatý duel zná po šedesáti minutách vítěze! Písek přetlačil svého soupeře a upevňuje si tak první místo v ligové tabulce.

59:36
    Písek právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Písek si dojde pro další tři body! Do odkryté branky z vlastní třetiny přesně zamířil obránce ADAM DOLHÝ. Bez asistence.

Po oddechovém času se bude vhazovat před domácím brankářem, Němec už sedí na střídačce, takže uvidíme převahu 6 na 5. Do konce zbývá čtyřicet sekund.

Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Písečtí závěrečnému tlaku zatím úspěšně vzdorují.

58:30
    Pomalu se blíží konec třetí třetiny, zkusí to Kralupy v šesti?

57:45
    Dubského střela od modré byla sražena obráncem do ochranné sítě.

57:14
    Kreuzman při přechodu do útočného pásma poslal puk na střídačku hostů, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

56:55
    Icing hostů.

56:25
    Pitel udělal rychlou otočku kolem brány a pokoušel se o rychlé zasunutí puku za brankovou čáru, neúspěšně.

55:42
    Domácí skvěle napadají rozehrávku Kralup.

54:50
    Ofsajd domácích hokejistů.

54:35
    Krasanovského střela našla připraveného Němce.

53:45
    Dolhý nezpracoval přihrávku na modré čáře a celá domácí pětka se musí vystěhovat z útočného pásma.

53:22
    Domácí přečíslení 3 na 1 skončilo nepřesnou přihrávkou a z obrovské šance během chvíle sešlo!

52:40
    U kotouče hosté, kteří se naopak pokoušejí dostat co nejrychleji do útočného pásma.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 7. Kurfurst (Kovařík, Pitel), 30. Dolhý (Pešek, Kreuzman), 43. Hála (Kovařík, Pitel), 60. Dolhý – 16. Cihelka (Náhončík), 25. Typolt (Kočí)

IHC Králové Písek: Vondráš (Kadlec) – Dohnal, Polák, Dolhý, Kurfürst (C), Kulvejt – Kreuzman, Krasanovský, Dubský, Hála, Kouba, Pitel, Ryba, Kovařík, Andrle (A), Lechnýř, Pešek, Braun
    HK Kralupy nad Vltavou: Němec (Král) – Hron, Kratochvíl, Šimůnek (C), Toulec, Šmíd (A) – Kočí, Vorlíček, Šilhavý, Náhončík, Hanousek, Typolt, Cihelka, Stupka (A), Hamršmíd, Zajíc, Sulík

Rozhodčí: Jílek