Kobra – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 6:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Chrudim 5:4 (po pr.)
Přerov – HK MD Šumperk 3:4 (2:3 po s.n.) | Písek – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:4 (0:2, 3:1, 1:1 - 1:0)
HC Chrudim
Neděle 19.09.2021, 15:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Liga juniorů • 4. kolo

Je za námi přetahovaná, kdy se hosté dostali v první třetině do vedení 2:0. Domácí ale ve druhé části během úchvatných dvou a půl minut utkání otočili. Chrudim však jen o pár sekund později vyrovnala. Oba soupeři dali ještě po jedné brance a v Kotlině se prodlužovalo. V nastaveném čase se přesně trefil Filip Pártl, který tak pro Havlíčkův Brod získal druhý bod. (17:26:51)

60:53
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři berou bonusový bod v prodloužení! Odražený kotouč sebral v mezikruží FILIP PÁRTL, který využil skvělé střelecké pozice a přesnou trefou k levé tyči překonal Ondřeje Batěka. Asistence: Ondřej Besmák

60:22
    Adam Prýl se jal kotouče a individuálně se pokoušel dostat do útoku. Puk mu však nakonec ujel.

60:01

Ve třetí třetině se ujali vedení hosté. Domácí však využili hozené rukavice v podobě přesilové hry. Závěr třetí třetiny moc zajímavých akcí nenabídl. Čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:53
    V samotném závěru Chrudim nepouští svého soupeře do zakončení. Dnes se bude v Kotlině prodlužovat.

59:35
    Oddechový čas pro domácí.

59:25
    Poslední sekundy se odehrávají u chrudimské brány. Bruslaři však stěží drží kotouč u mantinelu.

58:47
    Lukáš Číhal napřahoval k dělovce, která však trefila prvního bránícího hráče Chrudimi.

57:46
    Hosté se dostali do útočné třetiny, kde vinou špatné nahrávky přišli o puk. Domácí si ale kotouče neužili o moc déle. Chrudim totiž získala touš již ve středním pásmu.

56:40
    Šimon Báťa se stahovačkou zkoušel dostat před bránu hostů. Obrana Chrudimi si však jeho kličku pohlídala.

55:38
    Bruslaři však nezvládli přechod do útočného pásma. Zastavil je odpískaný ofsajd.

55:28
    Chrudim pokazila rozehrávku a jen odevzdala hrací předmět soupeři.

54:29
    Tomáš Jaša si vybruslil do útočného pásma po pravé straně. Jeho pokus z úhlu však moc šanci na úspěch neměl.

53:40
    Na druhé straně střílel od modré čáry Dennis Hrdlička. Kotouč však letěl přímo doprostřed brány. S tím Petržílka neměl problém.

52:59
    Batěk si připisuje další úspěšný zákrok. Tentokrát si počíhal na střelu od modré z hole Maxe Kutlvašra.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 31. Dymák (Janko, Báťa), 33. Prášek (P. Hrdlička), 33. Báťa (Janko, Besmák), 50. Fiala (Holenda, Besmák), 61. Pártl (Besmák) – 8. Kubíček (Macas, Gromadzki), 8. Jaša (Pilař, Hykl), 34. D. Hrdlička, 45. Hykl (Pilař)

BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Havlík) – Číhal, Endl, Kuchta, Hrbek, Kutlvašr, Besmák, Augusta – Fiala (A), P. Hrdlička, Pártl (C), Báťa, Holenda, Kravec, Mlejnek (A), Janko, Prášek, Dymák.
    Trenér: Václav Adam

HC Chrudim: Batěk (Kindl) – Votava, Prýl (C), Vaníček, Vašíček, Štrup – Jaša, Hykl, D. Hrdlička, Helikar, Pilař, Gromadzki, Hebek, Panchartek, Jirout, Macas, Kubíček.
    Trenér: Jaroslav Plíšek

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Ondřej Polák, Matěj Krejčí