Sparta – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Kladno – Litvínov | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Kometa Brno | 2:3 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 2:1 (kon.) |
Vsetín – Kadaň | 7:3 (kon.) |
Jekatěrinburg – CSKA Moskva | 2:3 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Riga | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:4 (kon.) |
HC MUNI – HC UP Olomouc | 4:5 (kon.) |
Česko – Kanada | 7:0 (kon.) |
Chomutov – HC Lovosice | 19:1 (kon.) |
Kobra – Ústí n/L | 4:1 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 6:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Chrudim | 5:4 (po pr.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Písek – Kralupy n. Vltavou | 4:2 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 3:1 (3:2 po s.n.) |
konec
Rytíři Kladno
3:5
(1:2, 2:0, 0:3)
HC Plzeň 1929 B
Konec zápasu.
(13:21:02)
|
||
Konec zápasu.
(11:35:21)
|
||
Konec zápasu.
(09:48:54)
|
||
Konec zápasu.
(07:17:54)
|
||
Konec zápasu.
(13:57:57)
|
||
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Burger – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Burger – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Burger – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Burger – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Burger – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Černohorský – 2 min., krosček).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Černohorský – 2 min., krosček).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Černohorský – 2 min., krosček).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Černohorský – 2 min., krosček).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Černohorský – 2 min., krosček).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Richard Háž – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Richard Háž – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Richard Háž – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Richard Háž – 2 min., hrubost).
|
|
58:43
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Richard Háž – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
12. Šilhavý, 31. Šilhavý (Burger), 36. Lev – 9. Martinů, 13. Křepel (Dyk), 44. Hodaň, 45. Dyk (Maxa), 53. Bárek (Fousek)
Rozhodčí: Pavel Řešátko — Pavel Řešátko, Petr Koželský
Diváci: 41
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929 B:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929 B:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Řešátko — Pavel Řešátko, Petr Koželský
Diváci: 41