Espanyol – Alavés 1:0 (kon.) | Sevilla – Valencia 3:1 (kon.) | Real Madrid – Mallorca 6:1 (kon.)
Villarreal – Elche 4:1 (kon.)
Sevilla FC
3:1 (3:1)
Valencia CF
Středa 22.09.2021, 19:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 6. kolo

Ve druhém poločase už nám žádná branka nepadla. Vše podstatné se tedy stalo v prvních třiceti minutách hry, kdy si Sevilla vytvořila tři brankový náskok. Na ten dokázal jejich soupeř odpovědět jen jednou brankou. Ve druhém poločase neměl ani jeden celek výrazně navrch. Občas přišla nebezpečná situace, ale jinak jsme mohli sledovat průměrnou hru, kterou po taktické stránce Sevilla zvládla na výbornou. (21:25:57)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 25:21.

90+5

90+5
    Centr z levé strany jen prosvištěl pokutovým územím a to byl poslední dnešní počin ze strany Valencie.

90+4
    Centr ve vápně odhlavičkoval obránce. Valencie se v samotném závěru dostává do blízkosti branky Sevilly.

90+3
    Sevilla v nastaveném čase kontroluje svou hru a nedává svému soupeři žádný prostor ke kontaktní brance.

90+2
    Šikovná pobídka na levou zadní tyč. Míč byl však hodně rychlý a ani jeden z hráčů Sevilly neměl šanci doběhnout tento centr.

90
    Ještě dobrých pět minut hry mají hosté k nějakému dramatu. Tolik činí nastavený čas pro druhý poločas.

89
    Faul poblíž domácí branky a hráč rozhodně zpět na nohy nespěchá.

88
    Nějaký tlak z pohledu Valencie není k vidění a s největší pravděpodobností si připíšou druhou porážku v řadě za sebou.

86
    Čas se neúprosně blíží ke svému konci a Sevilla si drží nadějný náskok, který so vybudovala hned v první pětadvaceti minutovce zápasu.

85
    Opět je hra přerušena a to z důvodu faulu Júsufa Nasjrího, který nakonec tento střet odnesl daleko bolestivěji než faulovaný Mouctar Diakhaby.

83
    Seville se daří držet míč daleko od své branky a co víc, zaměstnávat nyní defenzívu Valencie.

82
    Gudelj dlouho na hřišti není a už za tvrdý faul vidí žluté napomenutí z rukou rozhodčího.

81
    K vysokému míči se do vápna přihnal jako vítr hráč Sevilly a z první trefil míč. Ovšem ten skončil daleko na tribuně stadionu.

80
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Manu Vallejo.

79
    Hráč Sevilly se pokoušel udělat prostor ke střele, ale obránce dokázal kopírovat jeho pohyb a nepustil jej k žádnému zakončení.

77
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Fernando, přichází Nemanja Gudelj.