Lille – Remeš 2:1 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Montpellier – Bordeaux 3:3 (kon.)
Nantes – Brest 3:1 (kon.) | Rennes – Clermont Foot 6:0 (kon.) | Angers – Marseille 0:0 (kon.)
Lens – Štrasburk 0:1 (kon.) | Lorient – Nice 1:0 (kon.) | Lyon – Troyes 3:1 (kon.)
Méty – PSG 1:2 (kon.)
Angers SCO
0:0 (0:0)
Olympique Marseille
Středa 22.09.2021, 21:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (22:53:54)

Ani druhý poločas nám nenabídl příliš velkou podívanou. O jedinou příležitost, která mohla změnit stav utkání se postaral Dieng, který ale stejně jako jeho spoluhráč v prvním poločase tváří v tvář nepřekonal Bernardoniho, a proto se tentokrát oba týmy poděli po jednom bodu.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:6.

90+3

90+3
    Hosté kombinují na vlastní polovině a zdá se, že už toho mnoho nestihnou, protože rozhodčí už kontroluje čas na hodinkách a chystá se ukončit utkání.

90+2
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90+1
    Brahimi skvělým individuálním postupem prošel přes obránce a posílal přihrávku do vápna, kde zakončoval jeden z jeho spoluhráčů. Bohužel pro Angers ale velmi nepřesně, pálil nad.

89
    Těsně před koncem tu máme závěrečný tlak Marseille. Hosté vysílají do vápna Angers další centr, ani ten nebude úspěšný. Mnoho času už hosté nemají.

88
    Brahimi se dostal z levé strany do vápna, odkud se snažil rychle vypálit, protože nebyl atakován. Jeho pokus na vzdálenější tyč ale končí těsně mimo tři tyče!

87
    Diengovi byl servírován z pravé strany míč těsně před Bernardoniho, který ale nemusel zasahovat. O vše se před ním postarali jeho spoluhráči z obrany.

87
    Po rozehrávce od rohového praporku se sice dostali hráči Angers k zakončení, ale hlavička byla dosti nepřesná a skončila pouze nad brankou soupeře.

86
    Ve vápně Marseille nyní bylo rušno. Domácí se dostali k ke dvou slibným šancím, po kterým míč putoval za Lopeze. V závěru tak vidíme tlak Angers. Následuje rohový kop.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Batista Mendy, přichází Waniss Taïbi.

84
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Matteo Guendouzi.
    83. Bernardoni zachránil svůj tým od inkasované branky

83
    Velká šance na změnu skóre pro Marseille! Dieng se dostal opět do úniku na brankáře z pravé strany, ale ani tentokrát hosté nebyli úspěšní. Střelu zlikvidoval skvělým zákrokem Bernardoni, který už podruhé dnes podržel svůj tým!

81
    Snaha o přenesení na pravé křídlo nedopadla vůbec dobře. Míč končí za postranní čarou a zmocní se ho tak hráči Angers.

80
    Ani další pokus z dílny Marseille nebyl nebezpečný. Střela ze strany opět mířila pouze do připraveného bloku obránce, i tak Olympique může pokračovat v obléhání soupeře.

79
    Ke střele z velké dálky se odhodlali i hosté, rána zpoza vápna ale skončila na těle prvního obránce, od kterého se balón odráží zpět směrem k hostům.