Havířov – Prostějov 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.) | Jihlava – Přerov 3:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Frýdek-M. – Sokolov 1:4 (kon.) | Kolín – Slavia 4:3 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 4:3 (po pr.) | Kadaň – Vrchlabí 2:4 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia využívá velkou přesilovou hru a snižuje na 4:3. Autorem čtvrté branky hostů je MARTIN ONDRÁČEK. Asistence: Daniel Krejčí, Tomáš Knotek.
    40:14 Petr KAFKA - 4:2

40:14
    Po vyhrané úvodní buly třetí třetiny se hosté svým důrazem dostávají do kolínské branky a snižují skóre na 4:2. Autorem druhé branky hostů je PETR KAFKA. Asistence: Daniel Kružík, Tomáš Knotek.
    32:25 Zdeněk ČÁP - 4:1

32:25
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Václav Jankovský nabil hůl na modré čáře ZDEŃKU ČÁPOVI, který od modré tvrdě vypálil a prostřelil vše co mu v cestě stálo. Kozlové vedou 4:1. Asistence: Jankovský.
    28:02 Jan VESELÝ - 3:1

28:02
    JAN VESELÝ rozvlnil síť slávistické branky a navyšuje náskok kozlů o dvě branky! Stav utkání 3:1. Asistence: David Šafránek, Zdeněk Král.
    21:03 Lukáš ŽEJDL - 2:1

21:03
    Slávisté využívají přesilovou hru a a dramatizují zápas. LUKÁŠ ŽEJDL překonal kolínského Kiviaho a snižuje skóre o jednu branku. Asistence: Petr Kafka, Michal Poletín.
    01:58 Ondřej KACHYŇA - 2:0

01:58
    Jakub Petržilka přešel rychle do útočného pásma, kde mu již po levici najížděl ONDŘEJ KACHYŇA, který zasunul puk do poloprázdné klece a kozlové jsou ve dvoubrankovém vedeních v prvních dvou minutách hry! Asistence: Jakub Petrželka, David Šafránek.
    00:51 Martin ŠTOHANZL - 1:0

00:51
    Domácí se v první minutě ujímají vedení. Po ukázkové souhře se puku ujal MARTIN ŠTOHANZL, který rozvlnil slávistickou branku. Asistence: Václav Jankovský, Zdeněk Král.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 1. Štohanzl (Jankovský, Z. Král), 2. Kachyňa (Petržilka, Šafránek), 29. J. Veselý (Šafránek, Z. Král), 33. Čáp (Jankovský) – 22. Žejdl (Kafka, Poletín), 41. Kafka (Kružík, T. Knotek), 60. M. Ondráček (D. Krejčí, T. Knotek)

SC Marimex Kolín: Kiviaho (Sejpal) – Piegl, Čáp, Šalda, Kukla, Kachyňa, V. Čížek, Váchal – J. Sklenář, Šafránek, Petržilka – Jankovský, Štohanzl, Z. Král – L. Krejčík, Morong, J. Veselý – Zumr, Matějček, Poppel.
    HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – D. Krejčí, Veber, Barák, Zelingr, T. Duda, R. Havel – Kafka, T. Knotek, Kružík – Vlček, Žejdl, Michnáč – J. Doležal, Poletín, M. Ondráček – Jaroslav Brož, Kern, Šteiner.

Rozhodčí: Kamil Zavřel, Lukáš Květoň – Václav Juránek, Stanislav Hnát