Zbuzany – Slovácko 1:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Karviná – Chrudim 1:0 (kon.)
Třinec – Teplice 0:1 (kon.) | Prostějov – Bohemians 1905 0:4 (kon.) | Přepeře – Jablonec 0:1 (kon.)
Vltavín – Ostrava 2:5 (po pr.) | Líšeň – Sparta 0:3 (kon.) | Velvary – Slavia 2:4 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:3 (0:2)
AC Sparta Praha
Středa 22.09.2021, 16:00 • SK Líšeň - Kučerova ulice • MOL Cup • 3. kolo

V Líšni je tak dobojováno, historie z roku 2007 se přepisovat nebo aktualizovat nebude. Domácí prohrávají 0:3 a Sparta si zaslouženě došla pro postup do dalšího kola. Z Brna je to vše, v sobotu se odsud znovu přihlásím v rámci druhé ligy. Pěkný den. (17:55:34)

Ve druhém poločase hráli domácí odvážněji, měli i nějaké náznaky šancí a jednu dobrou, ale snížení se nekonalo. Naopak Sparta si toho mnoho nevytvořila, ale výsledek bezpečně kontrolovala. V závěru ještě výsledek potvrdila gólem střídajícího Mincheva. Hosté vyhráli zaslouženě a potvrdili do puntíku roli favorita.

90+1

90
    Nastavuje se jedna minuta.

88
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Karabec, přichází Ryneš.
    88. MNČEV - 0:3

88
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Střídající MARTIN MINČEV dostal ideální pas za brněnskou obranu od Karlssona a sám před Veselým nezaváhal. Hosté potvrdili postup do dalšího kola MOL Cupu.

86
    Z hranice velkého vápna napřáhl střídající Otrísal, jen to v hledišti zahučelo. Míč však z dobré palebné pozice skončil vysoko nad.

85
    Nejde to domácím, veškeré centry a přihrávky do nebezpečných prostor většinou hostů v klidu pokryjí.

84
    Sparta se dopustila ofsajdu, domácí rychle pospíchají se svou akcí.

82
    Zdá se, že se utkání pouze dohrává. Sparta nehraje komplikovaně, převážně drží míč a soupeře do ničeho nebezpečného nepouští.

81
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Matocha, přichází Otrísal.

81
    Wiesner vybojoval pro svůj tým standardku. Ta byla však odehrána nepřesně.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sáček, přichází Jonáš.

80
    Deset minut před koncem roh pro Spartu. Ještě se ale bude střídat.

79
    Dnešnímu utkání přihlíží 2070 diváků. Oficiální kapacita je 2100, je tedy téměř vyprodáno.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Rolinek, přichází Ulbrich.

76
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019: ze hřiště odchází Silný, přichází Zikl.

75
    Patnáct minut před koncem u míče stále Sparta, která zahrozila střídajícím Minchevem. Jeho pokus z velkého úhlu končí mimo.