Chelsea – Aston Villa 1:1 (4:3 po pen.) | Manchester Utd. – West Ham 0:1 (kon.) | Wolverhampton – Tottenham 2:2 (2:3 po pen.)
po penal. (4:3)
Chelsea FC
1:1 (0:0)
Aston Villa FC
Středa 22.09.2021, 20:45 • Stamford Bridge, Londýn • Anglický Ligový pohár • 3. kolo

Po evropském superpoháru zvládla Chelsea i další penaltový rozstřel, ve kterém vyřazuje z Ligového poháru birminghamskou Aston Villu.
    Po poměrně nezáživné první půli s jalovou převahou domácích a několika hrozivými brejky hostů rozpoutala Chelsea v území soupeře uragán, ze kterého ale dokázal zakončit pouze hlavou Werner. Hosté pak za deset minut hlavičkou Camerona Archera překvapivě vyrovnali a zápas dovedli k penaltám. V nich selhali dva hráči Aston Villy a pouze jeden na straně Chelsea. (23:02:46)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:8.

Reece JAMES

5. série
    4:3
    Reece JAMES posílá přece jen bombou do šibenice Chelsea do dalšího kola.
    Emiliano BUENDÍA

5. série
    3:3
    Emiliano BUENDÍA ještě udržel Aston Villu ve hře, pohodlně zasunul na opačnou stranu, než kam skákal Arrizabalaga.
    Ben CHILWELL

4. série
    3:2
    Chelsea nevyužívá mečbol. Ben CHILWELL jen otřel svou střelu o břevno.