Sparta – Litvínov | 6:4 (kon.) |
Kobra – Havlíčkův Brod | 3:7 (kon.) | | | Liberec – Hvězda Praha | 10:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 8:3 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Technika Brno | 12:0 (kon.) | | | Slavia – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Olomouc – Poruba | 4:2 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Havířov | 2:1 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 1:14 (kon.) |
Vsetín – Třinec | 1:6 (kon.) |
Čeljabinsk – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) | | | Čerepovec – Riga | 2:1 (po pr.) | | | Kunlun – Chabarovsk | 0:2 (kon.) |
Petrohrad – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 0:4 (kon.) |
Kometa Brno – Pardubice | 6:3 (kon.) |
Akademici Plzeň – Riders Univerzita Pardubice | 4:1 (kon.) |
konec
HC Slavia Praha
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
57:33
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tichý M. – 2 min., podrážení).
|
|
52:49
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (2 min., držení hole).
|
|
46:01
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Švec – 2 min., hákování).
|
|
45:36
|
Hosté v plném počtu.
|
|
43:36
|
Domácí jsou dalším gólem viditelně povzbuzení. Hráči motoru si museli vypomoct nedovoleným zákrokem, který spáchal hostující obránce Lukáš a za hákování si odsedí dvě minuty.
|
|
09:17
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (2 min., podrážení).
|
|
06:50
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Ciolek – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
13. Švec (Krejčí), 32. J. (Chludil, Krejčí), 41. Curran (Skalský) – 20. Kotalík (Drančák), 59. Kotalík (Drančák, Willmann)
Rozhodčí: Raška – Žídek, Landsmann
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Vedral (Vavřena) – Karas, Ciolek, Kříženecký, Tichý M., Málek, Švec, Kubánek – Curran, Nemes, Havlíček, Krejčí, Tichý J., Chludil, Hlavička, Skalský, Tomas, Vosmík
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Cinka (Kurz) – Lukáš, Kubík, Willmann, Váňa, Vachun, Schmidtmayer, Gregořek – Hohenberger, Aulický, Kotalík, Šimon, Strnad, Humeník, Lukeš, Postl, Hoch, Drančák
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Cinka (Kurz) – Lukáš, Kubík, Willmann, Váňa, Vachun, Schmidtmayer, Gregořek – Hohenberger, Aulický, Kotalík, Šimon, Strnad, Humeník, Lukeš, Postl, Hoch, Drančák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Raška – Žídek, Landsmann
Diváci:
Michael Schuster