Ostrava B – Vratimov 3:1 (kon.)
FC Baník Ostrava B
3:1 (2:0)
FC Vratimov
Pátek 24.09.2021, 16:00 • Bazaly, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:49:03)

Je konec. Baník Ostrava B zvítězil nad Vratimovem v poměru 3:1 a upevnil si tak první místo v Moravskoslezské fotbalové lize. Už v 6. minutě šli domácí do vedení po brance Smékala. Ve 36. minutě se trefil také nejlepší střelec soutěže Jaroň. V 65. minutě zvýšil vedení na tři branky Stoklásek. Hosté se ale také dočkali alespoň korigace, neboť v 73. minutě vsítil branku Igbinoba.

90+3

90+3
    Hosté ještě ke konci nastaveného času získali rohový kop z pravé strany, míč odkopl domácí hráč do bezpečí.

90+2
    Zouhar se dostal z levé strany přes tři hráče až do zakončení, ale jeho pokus k levé tyči skvěle vyrazil Střalka!

90+1
    Roman Zálešák uviděl žlutou kartu za žduchnutí do protihráče.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Hladík se dostal do velké šance, ale Murin skvěle a včas vyběhl a nenechal vratimovského útočníka zakončit!

89
    Holaň zkoušel vypálit zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokován a skončil v moci brankáře.

88
    Chlopek nedovoleným zákrokem poslal k zemi soupeře a Baník Ostrava bude mít volný kop.

Dnešní utkání sleduje 342 diváků.

86
    Vratimov následně získal dva rohové kopy, ale ani jeden nebyl příliš nebezpečný.

85
    Zouhar jednoznačným faulem poslal k zemi protihráče a uviděl zaslouženě žlutou kartu.

85
    Adam Střalka si v bráně dovolil hned dvě kličky na útočící hráče a rozjel tak útočnou akci Vratimova, po kterém přišel potlesk diváků.

83
    Nepřesný nákop ze strany Baníku, po kterém se k míči dostal Vratimov, jenž chce všechny síly posílat dopředu a zkusit se o velký zázrak.

82
    Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Varadi, přichází Demianenko.

82
    Zdeněk Říha po pár minutách na hrací ploše uviděl žlutou kartu za faul na Varadiho.

81
    Holaň se po chvíli dostal ke střele uvnitř vápna, ale Varadiho jeho pokus odhlavičkoval. Baník si ale vyvinul obrovský tlak.

80
    Jan Martiník se po chvíli dostal ke střele zpoza šestnáctky, ale jeho zakončení dokázal vyrazit Střalka. Ostrava ovšem pokračuje ve velkém nátlaku.