Zlín – K. Vary | 0:3 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Kazaň – Vladivostok | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Spartak Moskva | 2:3 (po pr.) |
Znojmo – EC-KAC | 6:0 (kon.) | | | Moser Medical Graz 99ers – Bratislava Capitals | 5:6 (po pr.) |
Zlín – Mountfield HK | 6:5 (3:2 po s.n.) | | | Salzburg – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Motor ČB – Liberec | 2:4 (kon.) |
HC Litvínov – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Olomouc | 3:4 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 2:8 (kon.) |
Jihlava – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:11 (kon.) |
Michalovce – Nové Zámky | 4:3 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Poprad | 2:4 (kon.) | | | Zvolen – Spišská N. Ves | 5:2 (kon.) |
Nitra – Košice | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Banská Bystrica | 5:4 (kon.) | | | HC Slovan – Trenčín | 4:1 (kon.) |
Vlci Žilina – Dubnica | 8:2 (kon.) | | | Levice – Martin | 2:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Humenné | 2:4 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 0:0 (odl.) |
konec
Piráti Chomutov
0:11
(0:1, 0:5, 0:5)
HC Škoda Plzeň
Michal Luxa
Branky a nahrávky:
5. Slanina, 27. Eremiáš (Hamšík, Slanina), 30. Dáňa (Malák, D. Soukup), 31. Dvořák (Adamec), 33. Dvořák (Soukup, Malák), 37. Dáňa (Ženíšek, Korčák), 46. Dáňa (Malák, D. Soukup), 51. Dáňa (Adamec, Slanina), 51. Dvořák, 55. Dvořák (Vajner, Kvasnička), 56. Adamec (Marcel, D. Soukup)
Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Pěkný
Diváci:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Pechaček (33. Tuček) – Petrásek (C), Cestr, Pöschl, Pavlák, Dominik Badinka, Birhanzl – T. Šilar, Stárek, Čech (A), Jurak, T. Svoboda (A), Vostiňák, Adam, Černý, Vyroubal, Puczek, F. Döring
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Němeček (Vondraš) – Dolhý, Hamšík, Pánek, Vajner, Malák (C) – Kvasnička, Eremiáš, Kopic (A), Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina (A), Marcel, M. Soukup, D. Soukup, Ženíšek, Dáňa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Němeček (Vondraš) – Dolhý, Hamšík, Pánek, Vajner, Malák (C) – Kvasnička, Eremiáš, Kopic (A), Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina (A), Marcel, M. Soukup, D. Soukup, Ženíšek, Dáňa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Pěkný
Diváci:
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Vyroubal – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Adam Dolhý – 2 min., hrubost).