Sokolov – Vltavín 0:3 (kon.) | Motorlet – Slavia B 1:3 (kon.) | Benešov – Domažlice 5:3 (kon.)
Karlovy Vary – Admira Praha 0:0 (kon.) | Králův Dvůr – Písek 0:0 (kon.) | Povltavská – Vyšehrad 3:3 (kon.)
Hostouň – Rakovník 2:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
0:0 (0:0)
FC Písek
Sobota 25.09.2021, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Utkání končí bezbrankovou remízou, oba kluby si vypracovaly dobré střelecké pozice, ale ani jeden brankář neinkasoval. (12:24:13)

90+3

90+3
    Rána byla zblokovaná.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jakub Novák (FK Králův Dvůr).

90+2
    Další rohový kop pro Králův Dvůr, ale následoval rychlý brejk Písku. Domácí obrana si pomohla na hranici vápna faulem. Žlutá karta.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc

90
    Dostáváme se do poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Satrapa rozehrává od své branky.

88
    Domácí rozehrávali volný kop, ale k zakončení se nikdo v bílomodrém dostat nedokázal.

87
    Žlutou kartu dostává Karel Kulík (FC Písek).
    Žlutou kartu dostává Matěj Volf (FC Písek).

85
    Domácí Abrahám to zkoušel podél postranní čáry, ale do výraznější šance se nedostal. Následně se navíc dopustil útočného faulu.

83
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Oleh Ossypenko, přichází Daniel Krejdl.

80
    Dostáváme se do finální desetiminutovky tohoto zápasu, ve kterém jsem sice šance viděli, ale prosadit se zatím ani jeden celek nedokázal.

79
    Králův Dvůr nyní diktuje tempo hry, hraje aktivněji, tlačí se do zakončení, ale stále platí bezbrankový stav.

78
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale ani tentokrát se do výraznější šance nedostali.

75
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Lukáš Václavík, přichází Adam Jákl.

75
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Marek Kalousek, přichází Jakub Stejskal.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Václav Hrachovec, přichází Štěpán Koreš.

74
    Písek rozehrává rohový kop. Centr se snesl na zadní tyč, ale hlavička končí vedle.