Chlumec n/C – Přepeře 2:3 (kon.) | Jablonec B – Brozany 1:3 (kon.) | Bohemians B – Dukla B 2:3 (kon.)
Hr. Králové B – Zbuzany 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Pardubice B 1:2 (kon.) | Velvary – Zápy 1:1 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
2:3 (2:1)
FK Přepeře
Sobota 25.09.2021, 10:15 • Chlumec n. C. • Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního dne a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (12:11:29)

Je dobojováno! Zápas dvou rozdílných poločasů dopadnul lépe pro Přepeře, které si připíšou tři body za vítězství 3:2.

První poločas dopadnul lépe pro domácí tým, který po brankách Samka a Honzy Labíka vedl 2:1. Jenže ve druhém poločase jako by domácí tým odešel a nechal hrát svého soupeře. K brance Hadaščoka z prvního poločasu se přidal Jánošík a Synek, kteří během osmi minut dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání.

Přepeře si tedy zaslouženě odváží všechny tři body a poskakují na průběžné čtvrté místo. Domácí Chlumec n. C. zůstává v tuto chvíli na dvanáctém místě.

90+4

90+4
    Rohový kop byl nadvakrát ubráněn, což znamená, že si Přepeře s největší pravděpodobností připíšou tři body.

90+3
    Rozhodčí nechal domácímu týmu ještě jednu standardní situaci, která byla zablokována na rohový kop.

90+2
    Chlumec měl k dispozici zajímavou standardní situaci, kterou ovšem hosté dokázali ubránit.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Dnešní utkání sleduje 192 diváků.
    89. SYNEK - 2:3

89
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Hostující tým se zaslouženě dostal před konce utkáním do vedení zásluhou JAKUBA SYNKA, který svou hlavičku nasměroval pod břevno domácí branky. Mach byl bez šance zasáhnout – 2:3.

88
    Přepeře měly k dispozici další rohový kop, ale ten pro domácí obranu nebyl vůbec nebezpečný.

87
    Větší chuť na tři body má určitě hostující tým, který se stále tlačí do útoku. Domácí tým by se nejraději viděl v šatně.

86
    Další zajímavá šance pro tým z Přepeří, ale Mach byl ve své brance připraven a míč chytil.

84
    Rychlý přesun domácích hráčů zastavil až samotný rozhodčí, který odpískal nedovolený zákrok.

83
    Hráči Chlumce se to snažili vykombinovat, ale to se nepovedlo. Přepeře budou vhazovat aut.

82
    Aktivní Samko si ukázal, kde chce míč. Jenže celou situaci přečetl hostující brankář a míč si ukradl pro sebe.
    80. JANOŠÍK - 2:2

80
    Zaváhání domácí obrany dokázal využít MARTIN JANOŠÍK, který se do této akce přimotal jako slepý k houslím. Hostující útočník poté neměl problém trefit odkrytou branku – 2:2.

80
    Rohový kop stejně jako předešlé rohy ve druhém poločase nebyly využité. Přepeře se ubránily.