Ústí n/L – Havířov 4:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 4:3 (3:0 po s.n.) | Vrchlabí – Jihlava 1:2 (1:2 po s.n.)
Litoměřice – Kadaň 5:2 (kon.) | Slavia – Šumperk 5:4 (kon.) | Sokolov – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Třebíč – Kolín 4:1 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 25.09.2021, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 5. kolo

Po výhře se domácích 4:1 se s Vámi loučí Dominik Dubovči, který přeje hezký večer nejen do Třebíče i Kolína, ale také do ostatních hokejových měst a vesnic. Také přeji pěkný zbytek víkendu a co nejvíc zážitků z dalších hokejových zápasů. (20:06:17)

Je dohráno, utkání mezí Třebíčí a Kolínem rozhodla především nedisciplinovanost hostů. Vždyť domácí šli v první třetině do vedení 2:0 díky dvěma využitým přesilovkám, a přestože v 25. minutě snížil rovněž z přesilovky kolínský Sklenář, vývoj utkání už nezlomil. Špatný vstup hostů do třetí třetiny totiž následně de facto rozhodl tento duel, který byl kromě bojovnosti výjimečný především tvrdostí a důrazem. Několik mladých a nadějných hokejistů se navíc velmi dobře ukázalo, co se týče své šikovnosti a rychlosti.

59:50
    Kolínští se stáhli před branku, další gól už v tomto utkání zřejmě nepadne.

59:15
    Střela Šťovíčka se od Strmeně odrazila až do ochranné sítě.

59:00
    Další z mnoha přesilových her Třebíče. Domácí však zatím jen kombinují u mantinelu.

58:22
    Domácí střídačka si bere oddechový čas.

58:21
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Matyáš Svoboda – 2 min., hrubost).

57:34
    Kolín se dostává před Jekela, třebíčští ale brání poctivě.

56:37
    Hra se v posledních minutách hodně otevřela, Kolín se po zisku kotouče vždy žene dopředu s cílem snížit skóre, tím pádem ale nechává nezabezpečenou obranu.

55:45
    Třebíč pokračuje v náporu a neustále hraje v útočné třetině.
    54:11 Radim FERDA - 4:1

54:11
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RADIM FERDA, který se nebál zodpovědnosti a přečíslení 2 na 1 vyřešil ostrou a přesnou střelou k pravé tyči.

53:20
    Šalda hledal Šafránka na druhé modré čáře, kolínský kapitán ale prudký pas nezpracoval.

52:52
    Předbranková mela po zásahu Jekela.

51:12
    Matěj Morong zajímavě zkusil vystřelit z otočky, překvapivý pokus si ale Jekel pohlídal pravým betonem.

50:02
    Křehlík jel úplně sám na branku, Strmeně ale nerozhýbal a střelou mezi nohy se tak neprosadil!

49:02

48:23
    Několik nebezpečných střel Třebíče kryje Strmeň.

Dominik Dubovči

Branky a nahrávky: 10. Nedvídek (L. Doudera), 15. Nedvídek (Krliš), 42. Vodný (L. Forman, Nedvídek), 55. Ferda – 25. J. Sklenář (Piegl)

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Tureček, Poizl, Mlčák, Hunkes, M. Furch, L. Forman, L. Doudera – Vodný (A), Vedral, Šťovíček – Střondala, Psota, Nedvídek – Michálek, Křehlík, Krliš – Ferda (A), L. Bittner (C).
    SC Marimex Kolín: Strmeň (Sajdl) – Váchal, Šalda, Piegl, Kukla, Kachyňa, V. Čížek (A), Čáp – Zumr, J. Veselý, Štohanzl – Šafránek (C), Matyáš Svoboda, J. Sklenář – Poppel, Morong, Matějček – Z. Král, Jankovský, J. Dvořák.