Ústí n/L – Havířov 4:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 4:3 (3:0 po s.n.) | Vrchlabí – Jihlava 1:2 (1:2 po s.n.)
Litoměřice – Kadaň 5:2 (kon.) | Slavia – Šumperk 5:4 (kon.) | Sokolov – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Třebíč – Kolín 4:1 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
4:5 (0:3, 1:1, 3:1)
HC Frýdek-Místek
Sobota 25.09.2021, 18:00Chance liga • 5. kolo

49:35
    Další přesilovka pro Prostějov. Dvouminutový trest za hákování inkasoval Ondrej Šedivý.

46:51
    Po střele od modré čáry se puk odrazil od Peterkovy brusle k Valovi, který přebruslil hřiště a po krásném sólu vystřelil na Foltánovu bránu. Navíc byl faulován. Dvě minuty si za sekání odsedí Jakub Michálek.

41:14
    Klimíček zahákoval v obranném pásmu Lyszczarczyka a Frýdek-Místek si zahraje další přesilovou hru.

35:26
    Jiránek projel do pravého kruhu a zaměstnal brankáře Foltána. Následovala rozmíška, kterou rozhodčí potrestal oboustranným vyloučením. Na trestnou lavici zamířili za hrubost Krejčí s Ciurou. Hrát se bude se čtyřmi hráči do pole.

31:52
    Vala při přečíslení dva na jednoho sekl Čmiela a zamířil na trestnou lavici, kde si odsedí dvouminutový trest.

16:09
    Prostějov byl na ledě v šesti hráčích, čehož si všimli rozhodčí. Na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě zamířil na trestnou lavici Mrázek.

14:26
    Závar před frýdeckou brankou ukončil hvizdem rozhodčí, protože Szturc dotlačil Jelínka do frýdecké branky a tím také posunul brankovou konstrukci mimo své území. Oba hráči si ručně vyměnili názory a nakonec putovali na trestnou lavici. Výrok: 2 minuty – hrubost.

14:09
    Prostějov si zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za držení byl vyloučen polský reprezentant Alan Lyszczarczyk.

02:36
    Motloch podrazil Čmiela a Frýdek-Místek si zahraje první přesilovou hru. Prostějovský hráč byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 28. Jiránek (Babka, Švec), 45. Mrázek (M. Novák, Husák), 49. Babka (J. Kloz, Švec), 56. Klimíček (Husák, J. Kloz) – 14. R. Szturc (Šedivý, David Bartoš), 16. Christov (Zbořil, Peterek), 17. Martynek (Komorski, Lyszczarczyk), 29. Matyáš (Zbořil, R. Szturc), 44. Komorski (Martynek, Lyszczarczyk)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (17. M. Altrichter) – Havlík, Zajíc, Klimíček, Husák, P. Krejčí, Vala – Mrázek, T. Jáchym, P. Beránek – M. Novák, J. Kloz, Š. Jelínek – Jiránek, Babka, Švec – Dubský, T. Koblížek, Motloch.
    HC Frýdek-Místek: Foltán (Šimboch) – Matyáš, Zbořil, Teper, Ciura, D. Krenželok, J. Michálek, J. Adámek – Šedivý, David Bartoš, R. Szturc – Lyszczarczyk, Peterek, Matiaško – Christov, Komorski, Martynek – Ján Blaško, Čmiel, Klimša.

Rozhodčí: Ondráček, Květoň – Měkýš, Vašíček.