Frankfurt – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 3:1 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 1:0 (kon.)
RB Lipsko – Hertha 6:0 (kon.) | Union Berlín – Bielefeld 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:1 (1:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 25.09.2021, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 6. kolo

Velmi zajímavé utkání končí smírnou remízou 1:1. Ve druhém poločase padla pouze jedna brank do sítě Frankfurtu, ale správně nebyla uznána pro těsný ofsajd Modesteho. Mějte hezký zbytek dne. (17:32:34)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:8. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:19.

90+3

90+3
    Žlutou kartu obdržel trenér Kolína nad Rýnem Steffen Baumgart!

90+2
    Da Costa se nedobrovolně ocitl na zeleném pažitu.

90+1
    Další faul byl pískán ve středu hřiště.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

90
    Schirí si drží obličej a kací se k zemi.

89
    Modeste byl okopáván u postranní čáry jak ředkvička na zahradě.

88
    Tato fáze utkání je zatím velmi nepřesná.

86
    Žlutou kartu dostává Sebastian Andersson (1. FC Kolín nad Rýnem).

86
    Andersson nemohl mít v životě ten míč a následně jen hloupě podkopl protihráče.

85
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Mark Uth.
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Stefan Ilsanker.

83
    Chandlerův centr nebyl zrovna z kategorie povedených.

82
    Poslední střídání ve svém kádru chystá trebnér Kolína nad Rýnem. Na hřiště se na poslední minuty podívá Uth.

81
    Hra se nadále přelévá ze strany na stranu. Velmi slušné tempo drží fotbalisté obou týmů po celý zápas.