Ústí n/L – Havířov | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 4:3 (3:0 po s.n.) | | | Vrchlabí – Jihlava | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Litoměřice – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Šumperk | 5:4 (kon.) | | | Sokolov – Benátky n/J | 4:1 (kon.) |
Třebíč – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Prostějov – Frýdek-M. | 4:5 (kon.) |
Hvězda Praha – Chomutov | 6:1 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Slavia | 1:6 (kon.) |
Třemošná – K. Vary | 1:5 (kon.) | | | Technika Brno – Kobra | 3:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 5:0 (kon.) |
HC Litvínov – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Plzeň – PZ Kladno | 15:0 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 7:0 (kon.) |
Vítkovice – HK MD Šumperk | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Havířov | 4:2 (kon.) |
Motor ČB – Mountfield HK | 2:6 (kon.) |
Barys – Novosibirsk | 2:1 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Čeljabinsk | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Magnitogorsk – CSKA Moskva | 4:0 (kon.) |
Jokerit – Soči | 4:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Dynamo Moskva | 4:2 (kon.) | | | Viťaz – Chabarovsk | 4:1 (kon.) |
Jaroslavl – Ufa | 2:3 (po pr.) | | | Minsk – Petrohrad | 1:2 (po pr.) |
SHK Hodonín – Kopřivnice | 2:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 2:1 (kon.) | | | Nová Paka – Letňany | 5:4 (po pr.) |
Příbram – Řisuty | 7:2 (kon.) | | | Cheb – Tábor | 8:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 2:5 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 8:3 (kon.) | | | Bílina – Hronov | 5:0 (kon.) |
Opava – Žďár n/S | 6:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Kometa Brno B | 5:3 (kon.) | | | Kobra – Písek | 6:3 (kon.) |
Třinec – Olomouc | 1:5 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 1:5 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 2:8 (kon.) |
Slavia – Kladno | 0:1 (0:2 po s.n.) | | | Zlín – Pardubice | 3:6 (kon.) | | | Motor ČB – Mladá Boleslav | 0:5 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 0:1 (kon.) | | | Salzburg – Liberec | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Sparta | 6:3 (kon.) |
HC Litvínov – Plzeň | 0:2 (kon.) |
Kadaň – Chomutov | 4:9 (kon.) |
konec
HC Litvínov
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
HC Škoda Plzeň
57:04
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Limanovský – 2 min., podrážení).
|
|
51:34
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Soukup – 2 min., držení).
|
|
47:10
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hora – 2 min., držení).
|
|
38:48
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malák – 2 min., podrážení).
|
|
38:28
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
32:44
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malák – 2 min., podrážení).
|
|
27:09
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Marcel – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:12
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kroupa – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
19:34
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kopic – 2 min., krosček).
|
|
05:39
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kroupa – 2 min., podrážení).
|
|
04:06
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Postl – 2 min., sekání).
|
|
03:52
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
9. Adamec (Hamšík, Soukup), 37. Korčák (Dáňa)
Rozhodčí: Vyštejn – Votrubec, Kurtin
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Klika (Ešler) – Hora, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Háva (A) – Postl, Danielčák, Beran, Vopat, Limanovský (C), Dej, Fišer, Iljuk, Krocker, Skuhrovec, Slavík
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Němeček (Vondraš) – Houdek, Hamšík, Pánek, Vajner, Malák (C) – Kvasnička, Eremiáš, Adamec, Kopic (A), Korčák, Dvořák, Slanina (A), Marcel, M. Soukup, D. Soukup, Ženíšek, Dáňa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Němeček (Vondraš) – Houdek, Hamšík, Pánek, Vajner, Malák (C) – Kvasnička, Eremiáš, Adamec, Kopic (A), Korčák, Dvořák, Slanina (A), Marcel, M. Soukup, D. Soukup, Ženíšek, Dáňa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Votrubec, Kurtin
Diváci:
David Suchý