Spezia – AC Milán 1:2 (kon.) | Inter – Atalanta BC 2:2 (kon.) | Janov – Hellas Verona 3:3 (kon.)
Spezia Calcio
1:2 (0:0)
AC Milán
Sobota 25.09.2021, 15:00 • Stadio Alberto Picco • Italská Serie A • 6. kolo

Skončilo utkání mezi celky Spezia Calcio a AC Milán. Po bezbrankové první půli do toho lépe šlápli hosté, kteří se v úvodu druhé půle dostali do vedení, když se prosadil Daniel Maldini. Domácí sice v 80. minutě zásluhou Daniela Verdeho srovnali, avšak poslední slovo měl v 86. minutě Brahim Díaz, který hostům přisoudil tři body. (16:57:45)

90+3
    S domácími fotbalisty už to nevypadá dobře, jelikož míč je stále v moci hráčů AC Milán.

90+2
    Hosté mají zatím v nastavení míč na svých kopačkách. Nyní z levé strany nepřesně pálil Rafael Leao.

90
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Theo Hernández (AC Milán).

90
    Hosté mohli svou výhru nyní pojistit, avšak Pietro Pellegri mířil z dobré pozice jen doprostřed brány.

89
    Žlutou kartu dostává Dimitris Nikolaou (Spezia Calcio).
    86. Brahim DÍAZ - 1:2

86
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Hosté si ale berou své vedení zpět! Alexis Saelemaekers se dokázal na levé straně uvolnit, nahrát k puntíku pro pokutový kop, odkud se dokázal prosadit BRAHIM DÍAZ. Asistence: Alexis Saelemaekers.

82
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází Brahim Díaz.
    80. Daniele VERDE - 1:1

80
    Spezia právě vstřelila branku!
    Domácí přece jen vyrovnávají! DANIELE VERDE se uvolnil na praví straně, navedl si míč ke středu a jeho ránu levou nohou si hosté sami srazili za Mikea Maignana. Bez asistence.

79
    Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Emmanuel Gyasi, přichází Dávid Strelec.

76
    Obraz hry se stále nemění. Aktivnější jsou stále hosté, ale jejich nedůslednost ve finální fázi je nakonec může stát body.

74
    Hosté se mohli ujmout už dvoubrankového vedení, ale proti byl domácí brankář, který si se střelou Francka Kessieho poradil, úspěšná nebyla ani dorážka hostí.

72
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Pierre Kalulu, přichází Davide Calabria.

Tomáš Němčík

Branky: 80. D. Verde – 48. Maldini (Kalulu), 86. B. Díaz (Saelemaekers)

Karty:   25. Sala (SPZ), 89. Nikolaou (SPZ) – 58. Maldini (ACM), 90. Hernández (ACM)

Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:11.
    Spezia Calcio: Zoet – Amian, P. Hristov, Nikolaou, Bastoni – Sala (65. D. Verde), Bourabia – Nzola, Maggiore (C) (65. Ferrer), E. Gyasi (79. Strelec) – Antiste (65. Manaj).
    Náhradníci: Provedel, Zovko – Bertola, Ferrer, Kiwior, Manaj, Podgoreanu, Salcedo, Strelec, D. Verde.

AC Milán: Maignan – Kalulu (72. Calabria), Tomori, A. Romagnoli (C), Hernández – Tonali, Kessié (82. B. Díaz) – Saelemaekers, Maldini (59. Binnásir), Rebić (46. Leão) – Giroud (46. Pellegri).
    Náhradníci: Jungdal, Tătăruşanu – Ballo-Touré, Calabria, Castillejo, Conti, B. Díaz, Gabbia, Leão, Pellegri, Binnásir.

Rozhodčí: Manganiello – Imperiale, Vecchi