Barys – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 4:0 (kon.)
Jokerit – Soči 4:2 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 4:2 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Jaroslavl – Ufa 2:3 (po pr.) | Minsk – Petrohrad 1:2 (po pr.)
po s.n. (1:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 25.09.2021, 14:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • KHL

Z mé strany je to vše, děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů nejen z KHL se budu těšit na počtenou! (16:46:23)

Česká stopa

Roman Will (CLJ) – úspěšnost zákroků 96,67%, 1 inkasovaný gól
    Tomáš Hyka (CLJ) – 1+0, 3 střely na branku, čas na ledě: 19:13
    Lukáš Sedlák (CLJ) – 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě: 20:13

Hyka zařídil výhru svého Čeljabinsku v samostatných nájezdech

Z obou stran ofenzivně pojatá první třetina bohužel skončila bez branek. Prim hráli Vladimir Galkin a Roman Will, jenž shodně pochytali dvanáct střel. Český gólman byl v permanenci hlavně na začátku hry, kdy na něj soupeři pálili jeden za druhým. Čeljabinsk se však postupně dostal do tempa a s Jekatěrinburgem zahrál vyrovnanou partii.

V prostřední třetině dominoval Traktor. Čeljabinský klub zasypal Galkina úctyhodnými sedmadvaceti (!) pokusy. Jediný, který za záda ruského brankáře pronikl, ovšem zastavila tyč. Roman Will měl podstatně větší klid, soupeři ho ohrozili jen šestkrát a především nijak vážně.

Střelecké trápení zlomil až v 53. minutě Vladimir A. Tkačov. Jenže už za 72 vteřin po úvodním gólu bylo v Jekatěrinburgu srovnáno, fanoušky na tribunách rozjásal Sergej Šumakov. Za stavu 1:1 šel zápas nejprve do prodloužení a pak i do samostatných nájezdů, v nich o výhře Čeljabinsku rozhodl Tomáš Hyka.

Utkání sledovalo 856 diváků.

Tomáš HYKA - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.