Barys – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 4:0 (kon.)
Jokerit – Soči 4:2 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 4:2 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Jaroslavl – Ufa 2:3 (po pr.) | Minsk – Petrohrad 1:2 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
SKA Petrohrad
Sobota 25.09.2021, 16:30 • Minsk Arena, Minsk • KHL

Československá stopa v utkání

Jakub Krejčík (MIN) – 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě 13:36 (19:19:36)

Statistiky zápasu

Střely na branku 30-31
    Trestné minuty 16-30
    Hity 16-15
    Vhazování 25-34

Skončilo utkání mezi Minskem a Petrohradem, které muselo rozhodnout až prodloužení. V tom si vítěznou branku v čase 64:10 připsal Anton Burdasov, který hostům přisoudil bonusový bod navíc.

64:10
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Taylor Beck – 2 min., nesportovní chování).
    64:10 Anton BURDASOV - 1:2

64:10
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Je konec! Po neúspěšné akci domácích se do přečíslení tří na jednoho dostali hosté. Zakončení z první vyšlo na střelce ANTONA BURDASOVA, který se moc často v podobných situacích nemýlí a jinak tomu nebylo ani nyní. Asistence: Stěpan Falkovskij a Linden Vey.

63:28
    Do dobré šance se dostal po rychlé akci Vladislav Cicjura, ale Alexej Kolosov sklepl betony včas.

62:55
    Kotouč už však opět mají domácí, konkrétně Adam Almqvist.

62:21
    Další akci prodloužení rozjíždějí hosté, konkrétně Stěpan Falkovskij.

61:34
    Taylor Beck se nyní zjevil sám před brankářem hostů, ten byl však v tomto souboji úspěšnější.

60:55
    Kotouč mají na svých holích hokejisté SKA, ale zatím jen krouží po hrací ploše, efekt to nemá žádný.

60:18
    Stěpan Falkovskij udělal chybu v útočném pásmu, ale hostující obránce zabral a ještě se do situace stihl vrátit. Následně však odehrál puk na icing.

60:01

Střely na branku 28-28

Skončila třetí třetina, která vítěze zápasu neurčila, a tak za malou chvíli začne prodloužení.

60:00

59:50
    Kotouč mají hosté, ale vypadá to, že se v základní hrací době už nic nestane.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 28. R. Gorbunov (K. Voronin, Usov) – 23. Chusnutdinov, 65. Burdasov (Falkovskij, Vey)

HC Dinamo Minsk: Kolosov (S. Bolšakov) – L. Bengtsson, Korobov (C), Almqvist, Jerjomenko, Šinkevič (A), A. Lindholm, J. Krejčík – T. Beck (A), M. Kempe, Strömwall – Tedenby, Graovac, Alistrov – K. Voronin, Mosaljov, R. Gorbunov – Varfolomejev, Usov, Suvorov – Bujnickij.
    SKA Petrohrad: Lars Johansson (Samonov) – Kirsanov, Ožiganov, Falkovskij, Koromyslov, Pylenkov, Pautov, Dyblenko – K. Marčenko, Vey, Cicjura – Burdasov (A), Kemppainen, Kuzmenko – Timkin (C), Händemark, Ketov (A) – Chusnutdinov, M. Vorobjov, E. Galimov – Moisejev.

Rozhodčí: Birin, Fatejev – Osipov, Šišlo

Diváci: 12 617