Hranice – Zubří 21:30 (kon.) | SHC Maloměřice – Kopřivnice 25:32 (kon.) | Lovosice – Plzeň 27:32 (kon.)
Nové Veselí – Královo Pole 32:26 (kon.) | Karviná – Jičín 37:23 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
27:32 (14:15)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 25.09.2021, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Plzně vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!. (19:30:42)

Lovci Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje 27:32 (14:15)
    Nejvíce branek: Malý 9/2, Trkovský 6/1, Chotěborský 4 – M. Škvařil 7, Douda 6/4, Stehlík 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 7/3 – 4/4. Vyloučení: 3:6.

Na začátku druhého poločasu si Plzeň vytvořila solidní náskok 5 branek, který se v průběhu druhých 30 minut lehce ztenčil, ale ukázalo se, že to byl důležitý vstup do druhého poločasu, od něhož se vyvíjel zbytek zápasu. Plzeň si tak z Lovosic odváží důležité 2 body, zatímco Lovosice v letošní sezóně vyšly poprvé naprázdno.

Konec zápasu. (27:32)
    60
    Pavel Chotěborský je nakonec posledním hráčem, který se v dnešním zápase zapisuje do střeleckých statistik. (27:32)
    60
    Šmíd okořenil svůj dnešní výkon vstřelenou brankou přes celou délku hrací plochy. (26:32)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (26:31)
    59
    Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický). (26:31)
    59
    Ze sedmimetrového hodu je navíc úspěšný Jaroslav Trkovský. (26:30)

59
    Síly na hrací ploše se vyrovnávají. Hned trojice hráčů Plzně strhla Petryčenka při pokusu o střelu k zemi nevybíravým způsobem. Jako viník je rozhodčími označen a vyloučen Milan Škvařil. (25:30)

58
    Na hřišti se na straně Lovosic v jednu chvíli objevilo až příliš hráčů. Jako první byl za tento přestupek vyloučen Jan Hrdlička, který byl celou dobu v bráně Lovosic. Po velmi dlouhých dohadech domácí lavičky s delegátem i rozhodčím je změněn vyloučený, kterým se nakonec stává Jiří Motl (LOV), ale i ten se domáhá změny trestu a signalizuje, že byl po celou dobu na hrací ploše. Tentokrát je to marné, rozhodčí už toto rozhodnutí nemíní měnit. (25:30)

58
    Oddechový čas pro Lovosice. (25:30)
    58
    A tak přichází na řadu Plzeň, která odpovídá vstřelením jubilejní třicáté branky v utkání zásluhou Davida Režnického. (25:30)

57
    Ze kterého ale nepřichází zmírnění vedení Plzně. Motl poslal míč do připraveného Šmída. (25:29)

57
    Lovosice se dopracovaly k dalšímu sedmimetrovému hodu. (25:29)
    57
    Škvařil přidává svůj dnešní 7 zásah a Plzeň je velmi blízko vítězství. (25:29)

56
    K exekuci se postavil Pavel Chotěborský, který byl z hlediště mohutně podporován svými spoluhráči z dorostu, ale ani tato podpora mu nepomohla. Šmíd byl v tomto souboji úspěšnější. (25:28)

56
    Po ataku na Petryčenka přichází na řadu sedmimetrový hod ve prospěch Lovosic. (25:28)

55
    Škvařil střelou z devíti metrů neuspěl, stejně tak při pokusu o dorážku překročil čáru brankoviště. (25:28)