Kynžvart – Písek 30:28 (kon.) | Most – Zlín 40:26 (kon.) | Hodonín – Slavia 22:29 (kon.)
Tatran Stupava – DHC Plzeň 17:34 (kon.)
Házená Kynžvart
30:28 (13:18)
Sokol Písek
Sobota 25.09.2021, 16:00 • Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart • MOL liga žen • 4. kolo

Kynžvart odehrál perfektní druhý poločas, to Písek nastřílel během druhého dějství jen deset branek. Domácím začala pořádně fungovat střelba ze spojek. Nováček MOL ligy dokázal otočit zápas, ve kterém na začátku druhého poločasu prohrával až o šest gólů a vítězí tedy potřetí v řadě. Zatím se zdá, že se záchranou nebude mít problémy. V příštím týdnu se Kynžvart představí v Plzni, Písek čeká v úterý doma Most a o víkendu přivítá na vlastní palubovce Hodonín. (17:35:31)

Házená Kynžvart – Sokol Písek 30:28 (13:18)
    Nejvíce branek: K. Königová 9, V. Dvořáková 6, Weisenbilderová 5/3 – T. Pokorná 10/2, Stellnerová 4, Pešková 4. Rozhodčí: Pražák, Šulc. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 4:3.

Konec zápasu. (30:28)
    60
    Ještě přišla dohrávka do pravého křídla na Peškovou a ta zakončila zápas trefou na zadní tyč. (30:28)

60
    Srpová je vyfasovala dvě minuty za špatné střídání. (30:27)
    60
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Sokol Písek (Tereza Pokorná).
    (30:27)

60
    Švihnosová dostane dvě minuty za faul na levé křídlo. (30:26)

60
    Po technické chybě ještě Písek zaútočí. (30:26)
    59
    Stellnerová ještě zaběhla na šest metrů a snížila. (30:26)
    59
    Dvořáková převzala rozehrávku devítky od Weisenbilderové a zakončila z výskoku na levé spojce k bližší tyči, brankářka se ani nepohnula. (30:25)

58
    Weisenbilderová byla zdvojena na pravé straně, rozhodčí už mají ruku nahoře. (29:25)
    57
    Míč se odrazil znovu k Pokorné na středu a ta přehodila brankářku. (29:25)
    57
    Chuť si ale spravila slajzem z levého křídla na zadní tyč, Písek si bere timeout. (29:24)

57
    Weisenbilderová nahrála krásně křížem na levou stranu, ale byla Königová sama před brankářkou, ale neproměnila stoprocentní šanci. (28:24)

56
    Srpová vyráží střelu z pravé strany a rozehrává Weisenbilderová s Michalcovou. (28:24)
    55
    Weisenbilderová asistovala při trefě Michalcové z levé spojky. (28:24)

55
    Pokorná obešla na levé straně Jovičevićovou, ale potom zakročila na přední tyči Srpová. (27:24)

55
    Boorová byla na levém křídle faulována Dreslerovou. (27:24)
    54
    Weisenbilderová vystřelila z pravé spojky po ruce na přední tyč do protipohybu brankářky. (27:24)