Písek – Admira Praha 3:3 (kon.) | Vyšehrad – Vltavín 2:7 (kon.) | Motorlet – Benešov 4:2 (kon.)
Slavia B – Rakovník 4:1 (kon.) | Karlovy Vary – Plzeň B 1:0 (kon.) | Povltavská – Domažlice 1:1 (kon.)
Králův Dvůr – Příbram B 3:1 (kon.) | Hostouň – Sokolov 2:0 (kon.)
FC Písek
3:3 (2:1)
FK Admira Praha
Úterý 28.09.2021, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

90+4
    Admira právě vstřelila branku!
    Admira Praha v poslední minutě vyrovnává skóre. Satrapa vyboxoval centrovaný balón přímo na ONDŘEJE HERCE, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V hostujícím týmu doslova explodoval gejzír radosti – 3:3.

67
    Ještě není vůbec rozhodnuto. Do dobré střelecké pozice se dostal MICHAL DOUDĚRA a přesnou střelou snižuje na rozdíl jediné branky – 3:2.

55
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí odskakují soupeři na rozdíl dvou branek. MAREK KALOUSEK zahrával volný kop z hranice velkého vápna. Balón propadl mezi hráči a nakonec až za Kellerova záda – 3:1.

45
    Písečtí jdou přeci jen do vedení. V závěru první půle se MAREK KALOUSEK blýskl krásnou střelou, která vymetla pavučiny v pravém horním rohu Kellerovy brány – 2:1.

38
    Domácím se podařilo vyrovnat skóre. ŠTĚPÁN PINEAU se zbavil protihráče a ze střední vzdálenosti zamířil přesně k pravé tyči. Keller se po balónu natahoval marně – 1:1.

3
    Pražané jdou rychle do vedení. Útočnou akci odstartoval Skalický, který prošel přes protihráče a šikovně posunul balón na naběhnutého ŠTĚPÁNA ZAHÁLKU, který obešel domácího gólmana a zakončoval do prázdné brány – 0:1.

Tomáš Němec

Branky: 38. Pineau, 45. Kalousek, 55. Kalousek – 3. Zahálka, 67. Douděra, 90+4. Herc

Karty:   24. Kunc (ADM), 72. Skalický (ADM), 76. Horák (ADM)   ?. Hrachovec (PIS) – ?. Horák (ADM)

FC Písek: Satrapa – Kulík, Volf, Schramhauser, Pineau, Kalousek, Mařík, Hrachovec, Kotrba.
    Náhradníci: Lalák, Pravda, Kulík, Voráček, Stejskal, Petr, Koreš.

FK Admira Praha: Keller – Herc, Skalický, Martinic, Čácha, Michálek, Trajhan, Douděra, Zahálka, Čermák, Horák.
    Náhradníci: Mošna, Pavlata, Mráz, Záruba, Horváth, Jungr, Kunc.

Rozhodčí: Ježek – Blažej, Cichra.