Písek – Admira Praha 3:3 (kon.) | Vyšehrad – Vltavín 2:7 (kon.) | Motorlet – Benešov 4:2 (kon.)
Slavia B – Rakovník 4:1 (kon.) | Karlovy Vary – Plzeň B 1:0 (kon.) | Povltavská – Domažlice 1:1 (kon.)
Králův Dvůr – Příbram B 3:1 (kon.) | Hostouň – Sokolov 2:0 (kon.)
SK Slavia Praha B
4:1 (3:1)
SK Rakovník
Úterý 28.09.2021, 10:15 • SC Horní Počernice • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:25:09)

Je konec! Slavia si dnes zajistila tři body, a to hlavně díky velmi dobrému prvnímu poločasu, ve kterém vstřelila hned tři ze svých čtyř branek. Rakovník svou hru zvedl až ve druhém poločase, avšak na snížení stavu se nezmohl. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Martin Douděra.

90+1

90
    Nastavovat se bude jedna minuta!

89
    Avšak ti se už dopředu také moc neženou. Tříbrankový rozdíl dnes již určitě nesmažou, a tak větší snaha nemá žádnou větší cenu v posledních minutách.

88
    Sešívání zkusili akci po pravé straně, ale zastavil je ofsajd. U míče tak budou ještě hosté.

86
    Zápas se nám blíží ke konci, což je na hřišti celkem jasně patrné. Domácí se drží na balónu a kontrolují hru, zatímco hosté se ještě platonicky snaží...

85
    Traore se hnal po levé straně, ovšem jeho akce skončila celkem záhy. Rakovník se mu vrátit do obrany.

84
    A během několika sekund další možnost! I tentokrát byl kapitán domácího celku na zemi včas, takže dokázal balón vyrazit na rohový kop.

83
    A mohlo to být klidně o čtyři branky! Jeden z domácích už měl před sebou jen Zacha, jenže ten mu stihl včas skočit pod nohy, čímž mu zamezil v jasné příležitosti.

82
    Žlutou kartu dostává Štěpán Beran (SK Slavia Praha B).

81
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet u svého gólmana, ale hra se nepřerušovala. Vypadá to však, že je v pořádku a bude schopen zápas dohrát.

80
    A do konce zápasu nám chybí posledních deset minut! Slavia dnes bez větších potíží získá tři body do tabulky.

79
    Je sympatické, že Rakovník se nevzdává a bojuje o lepší výsledek až do samotného konce. Ani to mu však nestačí ke snížení průběžného skóre.

77
    To nebyla vůbec špatná možnost! Viděli jsme slušnou ránu z nějakých dvaceti metrů, proti které se musel Kinský vytáhnout! Je z toho roh pro hosty.

76
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Filip Horský, přichází Štěpán Beran.

Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Jakub Zeronik, přichází Filip Šimeček.

75
    Rakovník měl k dispozici další rohový kop, jenže standardní situace dnes nejsou jeho doménou.

74
    Hosté získali faul na útočné polovině, tím pádem i volný kop. Ani z něj ale nic nebezpečného nevzniklo a Slavia nyní bude chtít trochu pošetřit čas.

73
    Následoval ještě rohový kop Rakovníka, ale z toho žádné větší nebezpečí k vidění nebylo.