Bohemians B – Chlumec n/C 1:1 (kon.) | Dukla B – Živanice 1:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Přepeře 1:3 (kon.)
Liberec B – Ústí n/O 1:1 (kon.) | Jablonec B – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Teplice B – Pardubice B 3:1 (kon.)
Brozany – Zápy 0:0 (kon.) | Velvary – Zbuzany 1:3 (kon.)

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Pávek.

84
    Žlutou kartu dostává Jindráček (SK Sokol Brozany).

83
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Kolařík.

76
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Matoušek.

76
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Tichý, přichází Gebert.

73
    Žlutou kartu dostává M. Jelínek (SK Zápy).

66
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kubů, přichází Kavalír.

64
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Sláma, přichází Výborný.

58
    Jinak se klidně může stát, že tohle utkání rozhodně jediná branka, protože nesledujeme opravdu pohledný zápas.

57
    Domácí ještě neměli vyloženou šanci ve druhém poločase, hosté byli blízko k dosažení gólu poté, co Švejda nastřelil záda presujícího Matyáše Kubů v první minutě druhého dějství.

56
    Po autu z levé strany si Chukwuma zpracoval míč rukou v době, kdy měl na zádech obránce.

55
    Chukwuma úplně nesouhlasí s tím, že si pomohl nedovoleným způsobem proti Koutenskému.

54
    Díky faulu domácího Bechyněho budou hosté útočit.

52
    Diváci se domnívají, že Jindráček byl na levé straně faulovaný Martinem Jelínkem, hlavní rozhodčí má ale jiný názor.

51
    Bechyně se nedostal k míči na středu. Posléze přišla nedobrá nahrávka na levou stranu na Jindráčka.

51
    Domácí získali roh z pravé strany.

50
    Chukwuma obešel na pravé straně Mikora, jeho centr poslala obrana Záp ven z vápna.