Plzeň – K. Vary 8:0 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:5 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:8 (kon.) | Salzburg – Motor ČB 0:0 (16:00)
Vítkovice – Olomouc 3:2 (kon.) | Třinec – Havířov 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.)
Sparta – Kladno 10:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
Mountfield HK
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 28.09.2021, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Druhý bod si v derby nakonec přisuzují hosté, kteří zvládli samostatné nájezdy a v sedmé sérii to rozhodl Pavol Štetka. Hradec tak získává bod a připisuje si druhou porážku v ročníku, Pardubice naopak zaznamenávají druhou výhru v řadě a rozhodně půjdou tabulkou vzhůru.

Z mé strany je to dnes vše, přeji vám krásný zbytek pracovního týdne a někdy příště se budu u hokeje těšit na počtenou! (19:19:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    PAVOL ŠTETKA se nakonec stává hostujícím hrdinou a v sedmé sérii přisuzuje hostům bod – 2:3!

7. série
    1:2
    Štetka to vzal na sebe, prostřelil Tichého skrze teploměr a v Hradci je hotovo!

7. série
    1:1
    Ani Šedivému se nepovedlo dát branku, trefil pouze Borovičkou nastavenou lapačku.

6. série
    1:1
    Podruhé na nájezd vyjel i Kyle Costa. Zkusil kličku na bekhend, ale Tichý mu tyč zavřel celým tělem.

6. série
    1:1
    Matěj Beneš vyjel podruhé a znovu mezi betony, Borovička ale tohle čekal a zasáhl.

5. série
    1:1
    Perička mohl rozhodnout, jel na nájezd velmi pomalu, ale trefil jenom prostředek branky!

5. série
    1:1
    Šťastný otevřel pátou sérii a taktéž naznačil střelu, Tichý šel sice dolů, ale dokázal betonem pokus ještě vyrazit!

4. série
    1:1
    Michal Beneš naznačil střelu, stáhl si puk na forhend a neomylně trefil odkrytou branku!

4. série
    0:1
    Herčík zkusil modifikovanou verzi Forsbergovky, Tichý ale nechal beton v cestě.

3. série
    0:1
    I Pajer zkusil hostujícího gólmana prostřelit mezi betony, neuspěl.

3. série
    0:1
    Costa uspěl jako první plejer, trefil se přesně do mezery mezi betonem a rukou Tichého!

2. série
    0:0
    Beneš zakončoval Borovičkovi mezi betony, v poslední chvíli to ale dokázal hostující gólman strhnout mimo tři tyče!

2. série
    0:0
    Rouha zkusil prostřelit Tichého nad betonem, tento prostor si ale domácí gólman pohlídal.

1. série
    0:0
    Matyáš Budina mířil k tyči mimo Borovičkův dosah, ale otřel pokus jenom o vnější stranu tyče.

1. série
    0:0
    Jako první hráč se k nájezdům rozjede Dominik Pavlata. A Tichého nepřekonal, pokus o dlouhou forhendovou kličku mu domácí gólman vypíchl.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení branka nepadla, vyrovnaný duel tak rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:08
    Ke Costovi vyplaval kotouč na kruzích, hostující útočník byl zcela volný a střílel křížem na zadní tyč, kterou jenom těsně minul!

63:55
    Rouha se dostal před Naara a střílel z vrcholku kruhů, Tichý vyrazil jenom mimo tři tyče. Dynamo ale v náporu pokračuje.

63:23
    Formánek si udržel puk proti dvěma hráčům a posunul jej v optimální moment na Chabadu, který puk poslal jenom do gólmana.

62:29
    Lichtag brousil hranu na pravém křídle, ale dobruslil ho Havlíček a nepovolil mu ve finále ani zakončení. Pardubice zůstávají ale na kotouči.

61:33
    Pinkas ustál souboj s Costou a posunul na Matěje Beneše, od nějž ale střela nakonec nepřišla. Hradec však stále drží puk a posunul se k vlastní brance.

60:48
    Pajer u mantinelu dojel Rouhu a nepovolil mu rozehrávku, domácí nakonec získali kotouč, střídají a přejdou do útočného pásma.

60:09
    Prodloužení 3 na 3 zahájily Pardubice na kotouči a Chabada hledal, komu rozdat puk. Nakonec jej posunul na Kaplana, který získal útočné pásmo.

60:01

Hradec nakonec v juniorském derby srovnal v 52. minutě střelou Jakuba Naara od modré a v závěru měl k výhře stejně blízko jako jeho soupeř. Otevřený hokej ale branku nepřinesl a po krátké přestávce následuje prodloužení.

60:00

60:00
    Ačkoliv třetí třetina skončila, tak na ledě zůstal ležet hradecký kapitán. Nakonec se ale zvedl a odjel za doprovodu spoluhráčů na střídačku.

59:54
    Šest sekund před koncem zastavil Kašparovu střelu od modré Borovička maskou a Hradec bude mít vhazování v útočném pásmu. Úplně poslední možnost na rozhodnutí v základní hrací době.

59:40
    Dvacet sekund do konce, vypadá to, že tohle derby rozhodne až prodloužení!

58:46
    Kašpar odvedl velkou práci a nebyl daleko od zlomové branky, protože po závaru měl možnost z mezikruží celou akci zatáhnout. Borovičku však trefil jenom do betonu!

58:10
    Domácí jenom nahazují puk za branku, aniž by z toho byl icing, to samé však víceméně dělají i Pardubice.

57:33
    Chabada drží kotouč za vlastní brankou, nakonec po prostřídání přenechal Costovi, který jej zavezl znovu před branku Tichého.

56:43
    Jak byla třetí třetina poměrně opatrná, tak branka na 2:2 všechno změnila. Vzhledem k hernímu stylu je dost možné, že to ještě jeden z týmů rozhodne za tři body.

55:39
    Pilný vytáhl hru z obranného pásma a dostal se po levém křídle až do střelby, kterou však lapil Borovička. Dynamo na to konto šlo hned do brejku, ale neuspělo.

54:36
    Pajer z levé strany rozehrával křížem na protější křídlo, kde ale nikdo nebyl, neboť Idžan jel pouze střídat. I tak ale domácí udrželi kotouč na holích.

53:53
    Hradec po druhé brance výrazně ožil a z obou stran se začal hrát možná až moc huráhokej. Tak uvidíme, kdo nakonec z tohoto derby vyjde jako vítěz.

53:05
    Mohlo to být však zpátky 2:3, Tichý se ale proti střele po krosové přihrávce jednoho z hostí skvěle přesunul a zabránil brance!

51:53
    Hradec právě vstřelil branku!
    Osm minut před koncem Hradec srovnává! Právě od předchozího momentu se lze odpíchnout, neboť Michal Beneš vyměnil kotouč s Pilným a následně poslal puk na modrou, kde se nabízel JAKUB NAAR. Na modré práskl do kotouč, který zapadl až za Borovičkova záda – 2:2! Asistence: Michal Beneš, Radek Pilný.

51:17
    Chabada rozjel od vlastní branky další kombinaci hostí, kterou ale ukončila druhá přihrávka ve středním pásmu. Tam sebral puk Michal Beneš.

50:39
    Havlíček za brankou zvládl souboj s dvěma hráči, ideální moment na přihrávku ale prováhal a následně byl zdvojen, tudíž o kotouč přišel.

49:36
    Herčík vyhodil z obranné modré tak šikovně, že se zakázané uvolnění pískat nebude. Hra je však i tak dost rozkouskovaná.

49:13
    Další přerušení z hostující strany, nastalé zmatky u vlastní branky řeší Dynamo zakázaným uvolněním.

48:55
    Pardubice se dopustily třetího ofsajdu za 31 sekund, tentokrát v něm byl Štetka, který přejímal dlouhou přihrávku od vlastní branky.

48:24
    Zpětná přihrávka na modrou šla již do pásma středního a Tvrdík ve snaze hru udržet v útoku musel hrát v ofsajdovém postavení. Proto přerušení hry.

48:00
    Dynamo sice trpělivě kombinuje v útočném pásmu, ale času už má na využití přesilové hry velmi málo.

47:26
    Z přesilovky zbývá hostům necelá minuta a vypadá to, že domácí již zvládnou zbytek oslabení odbránit až do konce.

46:53
    Costa přijmul kotouč od vlastního brankáře a dostal jej až do útočného pásma, kde se hra přesunula do oblouku. Z něj pak vyhození letělo na střídačku a máme tak přerušeno.

46:07
    První polovina přesilové hry se Dynamu podařila až v závěru. Herčíkova střela z levého kruhu byla nejvážnější akcí, Tichý sebral puk do lapačky.

45:05
    Hradec první část přesilové hry zvládá dobře. Dvakrát za sebou dokázal vyhodit puk přes všechny čáry a hosté se zatím trápí.

44:20
    Matěj Pinkas (MHK) jde na trestnou lavici dnes podruhé, a to rovnou na čtyři minuty! Za vlastní brankou zasáhl do obličeje jednoho z pardubických hráčů, a protože to bylo s krví, tak je to za čtyři trestné minuty.

43:39
    Budina obral lehce dezorientovaného Borovičku o puk a objel branku, mezitím se však hostující gólman stihl vrátit do výchozího postavení a situaci pohlídat.

42:36
    Kubíček se do toho na modré opřel a mezi kruhy došlo ještě k Rouhově teči, která změnila dráhu letu a nakonec skončil kotouč na zadním hrazení. Dynamo ale i ve hře 5 na 5 tlačí.

42:04
    I po srovnání počtu hráčů na ledě si vybojovali hosté alespoň vhazování, to proběhne po levici Tichého.

41:38
    Domácí vyhráli následné buly a vyhazují znovu za Borovičkovu branku. Pardubicím už moc času z početní výhody nezbývá.

41:26
    Kaplan si na vrcholku pravého kruhu klepl o přihrávku a dostal ji, následně orazítkoval švihem břevno hradecké branky!

41:03
    Posléze se pak Hradec uchýlil k jednoduchému vyhození kotouče přes všechny čáry.

40:09
    Perička najel do útočného pásma a i v situaci 4 na 4 si dokázali domácí rozhodit vzorec, který ale skončil tím, že naskočil na led Kaštánek z trestné.

40:01

Emotivní druhá třetina je u konce a Hradec z ní ve finále nevyšel zase až tak špatně, na to, jak to všeljak vypadalo. Pardubice byly na začátku periody lepší a korunovaly to brankou na 2:0 z hole Michala Rouhy, a to navíc v oslabení 3 na 5. Domácí se zvedli až ke konci třetiny, jejich kontaktní branka přišla navíc taktéž v oslabení. Matyáš Budina v situaci 2 na 1 využil nabídku Kašpara a snížil na 1:2. Závěr třetiny se nesl spíše v duchu vyloučení a lehkých emocí, které ale jistě přejdou do třetiny třetí.

40:00

40:00
    Závěr třetiny se ale domácím nepovedl. Matěj Pinkas (MHK) jde za sekání na trestnou lavici a 33 sekund se bude na startu třetí periody hrát 4 na 4.

39:13
    Třetinu dokončí Lvi pravděpodobně v přesilové hře. Musí však myslet na zadní vrátka, po nedorozumění gólmana s bekem na tom byl s akcí nadějně Rouha, leč netrefil odkrytou branku!

38:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kaštánek – 2 min., sekání).

38:12
    Stejně jako v nedělním derby, i tady Hradec snižuje v závěru druhé třetiny, navíc v oslabení! Kašpar ujel v útočném pásmu 2 na 1 a v ideální moment nahrál krosem pro MATYÁŠE BUDINU. Z poměrně těžké pozice dokázal domácí útočník dostat kotouč za Borovičkova záda – 1:2! Asistence: Jaroslav Kašpar.

37:36
    Hradečtí ale toto oslabení brání dobře. Přes minutu měli kotouč v útočném pásmu, což se vždycky hodí.

36:41
    Jakub Tichý (MHK) dostává z pozice brankáře za podrážení dvě minuty. Dvě minuty odsedí Radek Pilný, Dynamo může v této početní výhodě stvrdit podařený výkon druhé třetiny.

36:33
    Štetka vrátil na modrou pro Nedelku, který na nic nečekal a vyslal na branku one-timer. Tichý jej lapil, na hradecké straně se bude ale vylučovat.

35:36
    Hradec hlásí druhou ztrátu v zápase. Adam Jirků odchází taktéž za doprovodu doktora do kabiny a domácím se to začíná pomalu rozpadávat.

35:03
    Naar jenom poslal puk ze středního pásma za branku Pardubic a odjel střídat, stejně jako jeho spoluhráči.

33:55
    Po chybě pardubického beka jeli Pilný s Novotným 2 na 1 a druhý jmenovaný měl možnost střílet. Pilný mu ale nahrával za brusle a celá akce nepředstavovala pro Borovičku žádné nebezpečí.

33:09
    Formánek nabral rychlost z útočné modré a bekhendem zkusil prověřit Tichého, jehož zákrok přerušuje hru. Hradci se v současné situaci vůbec nedaří.

31:59
    Dneska se rozhodně klidný zápas nehraje. Po dalším tvrdém hitu zůstal ležet u hradecké střídačky jeden z domácích a i jeho stav vyžaduje ošetření.

31:39
    Rouha ujel do další brejkové situace, tentokrát ale ztratil stabilitu mezi kruhy a z bekhendu poslal kotouč skoro v pádu mimo branku!

31:03
    Matěj Beneš přistrčil na pravý kruh pro Šedivého, který mu hned mezi kruhy puk vracel, ale pokus skončil zablokován jedním z hostujících obránců.

30:13
    Herčík si najel na Budinu a poslal ho přes hrazení u pardubické střídačky takovým způsobem, že se domácí plejer na střídačku Dynama dokonce i podíval.

29:06
    Hradec po druhé inkasované brance zvýšil svoji aktivitu, ale k nějaké vážnější šanci to nevede. Pardubice se druhou brankou uklidnily, domácí navíc přišli o Kryštofa Červenku, který po dříve zmiňovaném souboji odešel se zalepeným nosem do kabiny.

28:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tohle je pro Hradec velká rána! Matěj Beneš nahrával od mantinelu na modrou pro svého spoluhráče, jenže do přihrávky vstoupil MICHAL ROUHA a ujížděl sám na branku. Nájezd proměnil střelou nad Tichého beton, čímž dal branku Dynama v oslabení 3 na 5 – 0:2! Bez asistence.

27:46
    Hradečtí v pásmu sice kombinují, ale bez většího úspěchu. Pajer střílel od modré, napálil ale jenom Costu před sebou. Dynamácká trojka zatím obětavě brání.

26:53
    Začíná se nám tady jiskřit. Ondřej Šťastný (PCE) za vlastní brankou hrazdou seslal k zemi jednoho z Hradeckých a je proti svému přesvědčení vyloučen. Na trestnou ale nejde sám, Adam Nedelka (MHK) dostal za protesty další dvojku a Hradec má 120 sekund 5 na 3!

26:13
    Navíc se hned zapojil do hry a byl aktivní na brankovišti, kde se dostal i ke kotouči, Tichý však máchal hokejkou okolo sebe a kotouč mu odebral.

25:42
    Pokračující hradecká přesilovka toho ale moc nepřinesla. Hosté zcela v pohodě brání a zanedlouho se Herčík vrátí z trestné lavice.

25:06
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Šedivý – 2 min., krosček).

23:59
    Pokračovat se ale bude hradeckou přesilovkou. Daniel Herčík (PCE) jel vstříc Tichému, puk však netrefil skoro vůbec, místo toho do domácího brankáře zajel. Proto menší trest za napadení.

23:30
    Zatímco Tichý sebral kotouč, který se mu pomalu šoural do brankoviště, tak se dostali do menší konfrontace Pinkas se Šťastným. Rychle jim to však rozmluvili čároví a zanedlouho se bude pokračovat dále.

22:48
    Idžan vytáhl hru po pravém křídle až na kruh, odkud přišlo zakončení s cílem prostřelit Borovičku mezi betony. Hostující gólman si to ale pohlídal a přerušil hru.

22:15
    Ačkoliv si Tichý připsal další zákrok, počítat do statistik se mu nebude, neboť těsně předtím odpískal rozhodčí ofsajd hostům.

21:56
    Naar si nezpracoval skákavý puk na obranné modré a Dynamo pokračuje ve svém výkonu z první třetiny. Je i nadále aktivnější a Hradec se do zakončení dostává jenom velmi těžce.

21:38
    Costa narazil za brankou tvrdě na mantinel Červenku, který se zvedl až po určité době, to už k němu v přerušené hře míří týmový doktor.

20:39
    Herčík se neobtočil okolo Matěje Beneše a přišel o puk na útočné modré, jenže z možnosti jít dopředu domácí junioři nic nevytěžili. Naopak se zahnali do pásma vlastního.

20:06
    Po vyhraném buly hostí se po pravém křídle prodral k zakončení Formánek, bekhendem si ale na Tichého z bezprostřední blízkosti nepřišel!

20:01

Po první třetině odcházejí spokojenější do kabin hosté. Ti totiž předvedli koncentrovaný výkon, vytvořili si několik slibných šancí a od deváté minuty, po brance Daniela Herčíka, vedou 1:0. Mountfield se ve hře lehce trápí, nedaří se mu kloudně ohrozit Borovičku a propracovat se k gólové šanci. Na druhé straně naopak domácí podržel v několika momentech gólman Jakub Tichý.

20:00

19:23
    Nahozený puk před branku Tichého dojížděl jako první Štetka a dral se před gólmana, ale nakonec byl puk tak rychlý, že jej nestihl ani zahrát.

18:35
    Pinkas natlačil na mantinel Rouhu, čímž přerušil hostům kombinaci. Domácí sice získali kotouč, dlouho s ním však nepobyli a zase ho odevzdali na pardubické hole.

17:58
    Hosté mají velmi rychlý přechod do útoku a Kaplan jej utnul střelou z levého kruhu, kterou však Tichý měl a nedovolil v brankovišti další drama.

17:38
    A přerušovalo se i na druhé straně, a to z důvodu hradeckého ofsajdu.

17:04
    Kaštánek střílel od modré a Tichý sice vyrazil, do utkání ale po delší době vstoupila píšťalka rozhodčího, která signalizovala postavení útočícího hráče v brankovišti.

16:16
    Idžan objížděl branku Borovičky a předkládal následně najíždějícímu Michalu Benešovi, ale toho v předbrankovém prostoru obránci zdvojili a nedali mu prostor vůbec do puku sáhnout.

15:53
    Pardubičtí drží puk za vlastní brankou a střídají. V kontextu průběhu celého utkání vedou zcela po právu.

14:43
    Costa se nedostal ani ke střele mezi kruhy a domácí nastartovali situaci 3 na 3, která vlivem nepřesností vyšuměla do ztracena.

13:59
    Stále se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Hradec rozjíždí další akci a Budina po přenechání puku od Šedivého pálil z první, ale rozduněl jenom zadní plexi.

13:03
    Herčík pak mohl využít velké chyby v rozehře, kdy získal puk na kruzích v útočném pásmu, střelu do horní části branky ale vychytal Tichý!

12:38
    Costa obral o puk u prken Havlíčka a těsně před ukončením střídání rozehrál na Herčíka, který hledal v předbrankovém prostoru Lichtaga, kotouč ale k pardubickému kapitánovi nedošel.

11:14
    Tichý si nebyl při další pardubické akci vůbec jist, kde má kotouč a vzhledem k tomu, že rozhodčí nepískal, bylo jasné, že je ve hře! První se ale na puk dostal Perička a odpálil jej do bezpečí, i za cenu podstoupení tvrdého souboje.

10:33
    Kašpar přebral puk od Novotného a z rohu kluziště ťuknul zpátky na Pilného, jehož zakončení ale zblokoval první bránící obránce. Dynamo tak mohlo jít do brejku a zatahoval jej Tvrdík, Tichý kryje.

09:51
    Vyhozený puk z obranného pásma Lvů dojel jako první Pajer a zleva najížděl sám na Borovičku. Zkusil zakončení nad lapačkou hostujícího brankáře, leč ten svůj tým hodně podržel!

08:32
    Pardubice se ujímají po necelých devíti minutách hry vedení! Dominik Pavlata rozjel akci po levém křídle, dostal se přes obránce a vystřelil z vrcholku levého kruhu. To sice Tichý ještě vyrazil, ale přímo k DANIELU HERČÍKOVI, který bezprostředně napálil kotouč za záda domácího brankáře – 0:1! Asistence: Dominik Pavlata, Pavol Štetka.

07:43
    Lichtag nadvakrát vracel puk před branku Hradce, kde to bylo všeljaké, ani v jednom případě ale nemusel Tichý zasahovat. To se může stát o pár chvil později, domácí totiž pod tlakem vyhodili na icing.

06:53
    Naar rozehrával pod tlakem, nakonec z toho vykouzlil kličkou podél mantinelu, čímž odstavil ze hry rovnou dva soupeře. Následná nahrávka na Kašpara, který si najížděl na levém kruhu, však byla nepřesná.

05:53
    Šedivý pustil puk ve středním pásmu na Budinu, který mu jej okamžitě vrátil a Hradec si tak otevřel cestu do útočného pásma. Odražený kotouč následně vzal do lapačky Borovička.

05:12
    Lichtag rozjížděl další útok hostí a nahrál přímo mezi beky pro Štetku, který na nic nečekal a jel vstříc brance. V poslední chvíli mu ale kotouč uskočil a bekhendové zakončení namířil jenom do Tichého!

04:06
    Novotný přistrčil na Jirků, který vystřelil v tísni dvou hráčů, jenže poslal puk jenom do ochranné sítě.

03:24
    Přesilovku ale Dynamo hraje velmi solidně a mělo dvě velké šance! Při té druhé předkládal Paleček kotouč Rouhovi v brejku 2 na 1, Tichý však skvěle zasáhl betonem!

02:44
    Kaštánek se po chvilce zvedl a odjel na střídačku, doufejme, že to skončilo pouze nějakou naraženinou či odřeninou.

02:26
    Nepříjemná situace se však odehrála o čtyři sekundy později, kdy jeden z hradeckých hráčů ve snaze vyhodit kotouč po vyhraném buly trefil Kaštánka z bezprostřední blízkosti do obličeje. Hra je tak přerušena.

02:22
    Další kombinace Pardubic se odehrála na pravé straně útočného pásma, i proti zakončení Herčíka ale Tichý neměl problém zasáhnout.

02:07
    Dynamo hned po vyhraném buly volilo variantu střely přes clonu, Kaštánkův pokus přikryl ale Tichý a raději přerušil hru.

01:53
    Za nedovolené bránění je jako první hráč utkání odeslán na trestnou lavici Matěj Pinkas (MHK).

01:06
    Nedelkův projektil od modré zastavila brusle jednoho z Pardubických a domácím se naskytla možnost jít dopředu. Tu sice využili, bylo to ale bez zakončení, navíc se signalizovaným vyloučením.

00:43
    Kaplan nedokázal vyhodit kotouč z vlastního písma a nechal tím prostor pro střelu Naara od modré, Borovička ale celou situaci velmi dobře viděl a sebral kotouč do lapačky.

00:03
    Juniorské derby začíná, úvodní buly vyhráli domácí a skrze Pajera se chtěli dostat do útočného pásma, ten ale tvrdě narazil u střídačky Pardubic. A to doslova.

00:01

-3

Mountfield HK: Tichý (Dřínovský) – Perička, Naar (A), Pinkas, Havlíček, Červenka, Boukal – Pajer, Michal Beneš, Idžan – Matěj Beneš, Šedivý (A), Budina – Novotný, Kašpar (C), Pilný – Jirků, Jansa

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Kaštánek, Chabada, Kubíček (A), Tvrdík, Koudelka, Nedelka – Kaplan, Šťastný, Formánek – Pavlata, Štetka, Herčík – Lichtag (C), Costa, Rouha – Paleček, Pavlík

Rozhodčí: Jaroš – Řezníček, Roischel.

Krásný sváteční podvečer z Hradce Králové! Dva dny po velkolepém derby se odehraje další hokejová bitva, avšak na úrovni nejvyšší mládežnické kategorie. Do něj vstupují oba soupeři v naprosto opačném rozpoložení.

Zatímco Hradec ze šesti odehraných kol vyhrál rovnou pětkrát (a v šestém duelu získal alespoň bod), Pardubice se spíše hledají a trápí. Lvi padli pouze v utkání pátého kola, kdy na zlínském zimáku padli 5:6 v nájezdech, Dynamo sice zahájilo ročník výhrou v Havířově, následné čtyři duely ale prohrálo, proti Chomutovu vybojovalo alespoň bod. Prolomit sérii se povedlo až v šestém kole proti Beranům, které Východočeši sekli 6:3.

Derby však favorita reálně nemá, tyto zápasy mohou dopadnout jakkoliv. Začátek je plánován v ČPP Aréně od 17:00, příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 39. Budina (Kašpar), 52. Naar (Beneš, Pilný) – 9. Herčík (Pavlata, Štetka), 29. Rouha, rozh. náj. Štetka