Benátky n/J – Prostějov 1:4 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 3:5 (kon.) | Vsetín – Vrchlabí 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 3:4 (po pr.) | Kolín – Sokolov 2:3 (po pr.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (kon.)
Kadaň – Slavia 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 6:5 (po pr.)
HC Frýdek-Místek
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 29.09.2021, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 6. kolo

59:50
    Šance pro Ústí! Milfait se vysmekl Martynkovi, který ho na útočné modré čáře zahákoval. Ústí bude dohrávat třetí třetinu v početní výhodě.

40:43
    Komorski byl zasažen v levém kruhu holí Milfaitem a domácí budou hrát dvouminutovou přesilovku.

32:42
    Chalupa u mantinelu podrazil Christova, který rychle změnil směr, a nabídl domácím přesilovou hru.

29:23
    Za faul Severy nařídil rozhodčí trestné střílení.

24:29
    Krenželok vyhodil puk mezi diváky a Ústečtí budou hrát druhou přesilovou hru.

13:55
    Hosté na chvíli zavřeli soupeře v obranném pásmu, poté ujel Martynek po levé straně, namířil si to na bránu a Tomáš Čermák ho na poslední chvíli zahákoval. Domácí čeká dvouminutová přesilová hra.

10:58
    Bude se poprvé vylučovat. Na dvě minuty zamířil na trestnou lavici domácí Jakub Adámek.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 7. Klimša (Komorski, Matiaško), 38. Komorski (Klimša, Matiaško), 49. Klimša – 8. Jouza (Grim, Severa), 9. D. Tůma (Vrdlovec, Trávníček), 51. Ouřada (Weinhold), 61. D. Tůma (J. Drtina, Š. Havránek)

HC Frýdek-Místek: Foltán (Šimboch) – J. Michálek, Zbořil, Teper, Ciura, J. Adámek, D. Krenželok, Z. Malík – Christov (C), David Bartoš, R. Szturc – Martynek (A), Peterek, Lyszczarczyk – Matiaško, Komorski, Klimša – Ramik, Čmiel, Ján Blaško.
    HC Slovan Ústí nad Labem: L. Cikánek (Hamalčík) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Vladimír Brož (A), Trefný, Přindiš, Weinhold, L. Chalupa – Trávníček (C), Vrdlovec, D. Tůma – M. Tůma, Milfait, V. Bílek – Š. Bláha, T. Čermák, Ouřada – Jouza, Grim, Severa.

Rozhodčí: Čech, Marek – Zídek, Hanzlík.