Kopřivnice – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:0 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno B – SHK Hodonín 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Letňany – Děčín 4:1 (kon.) | Bílina – Mostečtí Lvi 5:14 (kon.)
Hronov – Nová Paka 5:3 (kon.) | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 3:4 (kon.) | Klatovy – Řisuty 3:4 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 4:8 (kon.) | Tábor – Příbram 2:3 (kon.)
HC Letci Letňany
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HC Děčín
Středa 29.09.2021, 18:00 • ICE ARENA, Praha - Letňany • 2. liga skupina Sever (ČR) • 4. kolo

Letňany ve třetí třetině dominovaly a navýšily své vedení dalšími dvěma brankami, když se trefila i legenda Jan Hlaváč. Děčín měl své příležitosti hlavně v první a druhé třetině. Letňanům byl určitě důstojným soupeřem, ale na body to dnes nestačilo. Z letňanské ICE ARENY vám přejeme pěkný večer a při dalších online přenosech na počtenou! (20:10:39)

59:51
    Ve velké šanci se ocitl ještě hostující Jan Tůma, ale Kopřivu neprostřelil.

58:47
    Puk skončil na střídačce domácích po nezpracované přihrávce.

57:46
    V dobré pozici se postupně objevili hostující Zajan a Sýkora, ale ani jeden nedokázal vystřelit.

57:08
    Jedno z mála zakázaných uvolnění v tomto zápase, provinil se Děčín.

56:51
    Sklíba teď tlak Letňan přerušil tím, že zalehl puk.

56:19
    Letňany pokračují v tlaku, Wojnar tam byl v dobré pozici, ale nedostal se k puku.

55:47
    Hozák zvolil střelu k pravé tyči, ale Sklíba puk betonem vyrazil. Skóre se nemění.

55:47
    Trestné střílení pro domácí! Vacín jel sám na brankáře, byl podražen a uvidíme trestné střílení.

55:24
    Letňany právě vstřelily branku!
    Po několika šancích domácích se nakonec dostal k puku Fiala, který našel "Bubáka" a JAN HLAVÁČ přidává čtvrtý gól! Asistence: Zoran Fiala.

54:30
    Obrovská šance Hozáka v oslabení, ale jeho ránu vychytal betonem Sklíba.

54:00
    Ránu Mareše vychytal Kopřiva.

53:43
    T. Pejchal přebruslil Mareše a mohl jít sám na gólmana v oslabení, ale nakonec Mareš skvěle zasáhl v poslední chvíli.

53:03
    Vyloučen domácí Matěj Poul za faul kolenem.

51:56
    Nejprve nedal na straně domácích Arnošt a pak měl na druhé straně obrovskou příležitost Jan Tůma, ale s jeho šancí si poradil výtečně Kopřiva.

50:28
    Do velké příležitosti si najel na levou stranu Hlaváč, ale Sklíba jeho pokus vyrazil mimo branku.

50:12
    Střela domácích byla sražená do ochranné sítě.

49:50
    Teď si několik minut brankáři na obou stranách odpočinuli, hraje se převážně ve středním pásmu.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 15. Pejchal (Poul, Fiala), 39. Arnošt (Pohl), 47. Kastner (Hozák), 56. Hlaváč (Fiala) – 18. Šeliga

HC Letci Letňany: Kopřiva (Zeithaml) – Lokajíček, Pika, Kučera, Zedek, Kolářík, Pohl, Fiala – D. Řepík, Kellerstein, M. Poul – Vacín, Hlaváč (A), T. Pejchal – Hrala, Hozák (C), Kastner (A) – Arnošt, Hasil, Wojnar – K. Pejchal. Trenér: Jaroslav Nedvěd.
    HC Děčín: Lavinger (21. Sklíba) – Arnold, Mareš, Loukota, Stuchlý, Kaltenböck, Černohorský, V. Tůma – O. Sýkora, Šeliga, Fojt – Zajan (A), Janoušek, J. Tůma – Volráb (C), Petráš, Faigl (A) – Hruška. Trenér: Kýhos.

Rozhodčí: Glanc – Schopf, Dědek.