NY Rangers – Boston 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Columbus – Buffalo 4:5 (0:1 po s.n.)
Carolina – Tampa 3:1 (kon.) | Edmonton – Seattle 6:0 (kon.) | Vegas – Colorado 4:3 (kon.)
San Jose – Los Angeles 3:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
New York Islanders
Středa 29.09.2021, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Příprava NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou. (03:57:29)

Česká a slovenská stopa

Richard Pánik (NYI) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 16:34.

Carter Hart (PHI) – 17 zákroků, 1 OG, úspěšnost 94,4%, odchytal 40:00.

Samuel Ersson (TBL) – 9 zákroků, 2 OG, úspěšnost 81,8%, odchytal 20:22.

Cory Schneider (NYI) – 10 zákroků, 1 OG, úspěšnost 90,9%, odchytal 30:24.

Kenneth Appleby (NYI) – 15 zákroků, 1 OG, úspěšnost 93,8%, odchytal 29:45.

Tři hvězdy zápasu:

1. Anthony Beauvillier (NYI) 2+1
    2. Ryan Ellis (PHI) 0+1
    3. Carter Hart

Je konec! Prodloužení nám nakonec nenabídlo ani trochu dlouhou podívanou, jelikož jsme dohráli už po dvaceti sekundách. To se totiž trefil Anthony Beauvillier, jenž byl u všech branek svého týmu. Kromě rozhodující trefy si totiž připsal ještě dvě asistence a byl na ledě hodně vidět.

60:22 BEAUVILLIER - 2:3

60:22
    Islanders právě vstřelili branku!
    Prodloužení nám nakonec trvalo jenom dvacet dva vteřin, poté se totiž trefují hosté! Domácí ztratili puk v útočném pásmu, načež vzniklo přečíslení. ANTHONY BEAUVILLIER si vyměnil puk se spoluhráčem na středu, načež zamířil neomylně pod horní tyčku. Asistence: Dobson.

60:01

60:00

59:12
    Ještě na samém konci jsme mohli vidět rozuzlení! Ostrované zamkli svého soupeře v jeho pásmu a Ersson měl v brance co dělat!

59:00
    Minuta do konce třetiny!

58:03
    Tak to na druhé straně zkusil samostatně jeden z hostujících hráčů. Ten se však daleko nedostal, jelikož měl proti sobě trojici hráčů, která ho odzbrojila.

57:20
    Philadelphia je nakopnuta po vstřelené brance a snaží se ještě rozhodnout v základní hrací době. Po střele od modré se kotouč ovšem dostal až z pásma.

56:30
    A do konce poslední třetiny nám chybí poslední tři a půl minutky! Dočkáme se nějakého rozuzlení nebo budeme svědky nastaveného času – prodloužení?

55:57
    Komerční přestávka.
    54:30 SUŠKO - 2:2

54:30
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A domácí hokejisté se pět a půl minuty před koncem dočkali srovnání! MAXIM SUŠKO rychle objel branku, načež poslal touš do brankoviště. Tam si jej do branky srazil buď sám gólman, nebo jeho spoluhráč, který celou situaci chtěl blokovat hokejkou. Asistence: Ellis, Provorov.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 26. Zamula (Brassard), 55. Suško (Ellis, Provorov) – 29. Pelech (Dobson, Beauvillier), 47. Dobson (Beauvillier, Wahlstrom), 61. Beauvillier (Dobson)

Philadelphia Flyers: Hart (40. Ersson) – Ellis, Provorov (A), Braun, Yandle, Zamula, Seeler – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Atkinson, Brassard, Lindblom – Willman, Rubcov, Suško – Foerster, Bunnaman, Ratcliffe.
    New York Islanders: Schneider (31. Appleby) – Pelech (A), Dobson, Aho, LaDue, Wotherspoon, Sompel, Salo – Czarnik, Pánik, Beauvillier (A), Palmieri (A), Wahlstrom, Dal Colle, Johnston, Koivula, Golyšev, Durandeau, Bardreau, Andreoff, Raty.

Rozhodčí: Charron, South – Smith, Suchánek

Diváci: 12600