Alaškert – Helsinki 2:4 (kon.) | Alkmaar – Jablonec 1:0 (kon.) | Kluž – Randers 1:1 (kon.)
CSKA Sofia – Bodö/Glimt 0:0 (kon.) | Gent – Famagusta 2:0 (kon.) | Linz – Maccabi Tel Aviv 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Flora 2:0 (kon.) | Zorja Luhansk – AS Řím 0:3 (kon.) | Basilej – Kajrat 4:2 (kon.)
Kodaň – Lincoln 3:1 (kon.) | Feyenoord – Slavia 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Karabach 1:4 (kon.)
PAOK – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Tottenham – Mura 5:1 (kon.) | Union Berlín – Maccabi Haifa 3:0 (kon.)
Arnhem – Rennes 1:2 (kon.)
Alaškert Jerevan
2:4 (1:1)
HJK Helsinki
Čtvrtek 30.09.2021, 18:45Evropská konferenční liga • Skupina A

Tento zápas nabídl nakonec nečekaně šest branek. Utkání výrazně ovlivnila 36. minuta, kdy domácí Artak Grigorjan dostal za faul červenou kartu. Jeho spoluhráči v oslabení tento mač prohráli. Ve skupině A jsou Helsinky se třemi body předposlední a Alaškert bez zisku bodu poslední. (20:45:34)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:0. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 12:20.

90+4
    90+4. Anthony OLUSANYA - 2:4

90+4
    Helsinki právě vstřelily branku!
    Hostující celek ještě přidává čtvrtý gól. Po rychlé akci a dobré přihrávce spoluhráče se prosazuje ANTHONY OLUSANYA. Asistence: Santeri Hostikka.
    90+3. Aleksandar GLIŠIĆ - 2:3

90+3
    Tým Alaškert právě vstřelil branku!
    Tak pozor, domácí celek snižuje, po rychlé akci dostal balon do branky ALEKSANDAR GLIŠIĆ.

90+3
    Mnoho fotbalové krásy v nastavením čase rozhodně k vidění není. Ze zápasu mohou být jednoznačně spokojenější hostující hráči.

90+1
    Marko Milinković se propracoval k zakončení, jeho rána končí vedle branky.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Marko Milinković byl faulovalný soupeřem, hrát tak budou nyní domácí fotbalisté.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Matti Peltola si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, a tak fauloval. Hrát tedy budou domácí fotbalisté, na zdramatizování zápasu už ale moc času nemají.

85
    Žlutou kartu dostává Aghvan Papikyan (Alaškert FC). Domácí hráč dostává žlutou kartu za simulování.

84
    Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Roope Riski, přichází Anthony Olusanya.

84
    V poklidném tempu se utkání dohrává, hostující celek kontroluje hru.

81
    Helsinky rozehrávají rohový kop, Míč do hry uvedl Filip Valenčič.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, hostující celek míří za výhrou.

78
    Vladislav Krjučkov se v souboji se soupeřem dopustil faulu, rozehrávat tedy budou hosté, jmenovitě Santeri Väänänen.

Jan Prošek

Branky: 24. Embaló, 90+3. Glišić – 8. Riku Riski, 57. Valenčič (Riku Riski), 63. Roope Riski (Tenho), 90+4. Olusanya (Hostikka)

Karty:   2. Grigorjan (ALS), 44. Kadio (ALS), 85. Papikyan (ALS) – 59. Murillo (HSK), 65. Sparv (HSK)   36. Grigorjan (ALS)

Alaškert Jerevan: D. Jurčenko – Kadio, T. Voskanjan, Cameta (65. Krjučkov), D. Boljevič – Gome, Grigorjan (C), Churcidze (72. Bezecourt), James (59. Papikyan) – Mihajlović (59. Milinković) – Embaló (72. Glišić).
    Náhradníci: Čančarević – Glišić, Bezecourt, Artak Jedigarjan, Krjučkov, Alessandro, Milinković, Hovsepjan, Papikyan.

HJK Helsinki: Keto – Peltola, Moren, Tenho (C), Murillo (66. Saksela) – Väänänen, Sparv (66. Hostikka), Jair (76. Djaló) – Riku Riski (66. Terho), Roope Riski (84. Olusanya), Valenčič.
    Náhradníci: Niemelä – Saksela, Halsti, Hostikka, Djaló, Dahlström, Terho, Browne, Olusanya.

Rozhodčí: Fesnic – Avram, Cerei (RUI)