Cagliari Calcio
1:1 (1:0)
Venezia FC
Pátek 01.10.2021, 20:45 • Sardegna Arena, Cagliari • Italská Serie A • 7. kolo

Skončilo nám utkání 7. kola Serie A mezi celky Cagliari a Benátek. S remízou 1:1 nakonec musí být určitě spokojenější hosté, kteří alespoň pro dnešek utekli ze sestupových vod. Cagliari nevyhrálo ani sedmé utkání v sezoně, přestože dnes bylo blízko. V 19. minutě se prosadil Keita Baldé a rázem vše vypadalo podle představ domácího týmu. Po pauze se ale Venezia zlepšila a utkání nakonec těsně před koncem zaslouženě srovnala. Hrdinou hostů se stal Gianluca Busio, jenž vyrovnal ve druhé minutě nastaveného času.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (22:45:08)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:19.

90+6

90+5
    Cagliari se ale dokázalo ubránit. Vypadá to, že utkání skončí dělbou bodů.

90+4
    Hosté chtějí využít své euforie. Nyní se pokusí přidat další gól, neboť budou házet aut těsně u rohového praporku.
    90+2. Gianluca BUSIO - 1:1

90+2
    Venezia právě vstřelila branku! V nastaveném čase je srovnáno, rychlá akce Benátek totiž končí gólem! Heymans vybídl na středu volného GIANLUCU BUSIA, jehož střelu přizvedl Martín Cáceres těsně pod horní tyč. Brankář Cragno byl bez šance. 1:1. Asistence: Daan Heymans.

90+1
    Alberto Grassi už přihrávku nestihl na hrací ploše. Nyní musí pádit směrem dozadu, aby se hosté nedostali do přečíslení.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby se budou nastavovat 4 minuty.

90
    Venezia se už dostala k míči a momentálně se snaží na útočné polovině něco vymyslet. Za chvíli se dozvíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

89
    Alessio Cragno odkopl míč na útočnou polovinu. Tam bylo k vidění hned několik osobních soubojů.

88
    Hlavička Pedra ze záklonu zamířila přímo do rukavic hostujícího brankáře, který okamžitě rozehrál. Začala nám probíhat už 88. minuta utkání.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Andrea Carboni, přichází Giorgio Altare.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Alberto Grassi.

86
    Andrea Carboni zůstal ležet kvůli křečím na trávníku. Gesto směrem ke střídačce je jasné, bude se muset střídat.

85
    Babis Lykogiannis vybojoval pro svůj tým autové vhazování. S jeho rozehráním rozhodně nebude v těchto minutách spěchat.

83
    Gianluca Busio posílal na pravou stranu nepříliš povedenou přihrávku. S ni si obrana Cagliari bez větších potíží dokázala poradit.

82
    Další kombinace hostů jde z hloubi pole. Čas k vyrovnání se jim ale pomalu krátí.

81
    Novic na hřišti Francesco Forte se hned zapsal do dějin utkání faulem. Rozehrávky se tak ujímá domácí celek.

80
    Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Dennis Johnsen, přichází Francesco Forte.