Plzeň – Chomutov 2:4 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Piráti Chomutov
Pondělí 11.10.2021, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pondělního večera se s vámi loučí u dalších přenosů z plzeňské LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:01:25)

Je dobojováno. Plzeň poprvé v sezóně nezískává ani bod, Pirátům z Chomutova podlehla 2:4. Ve třetí třetině měla Škodovka více ze hry, góly ale dávali pouze hosté. Vítěznou trefu zaznamenal ve 45. minutě Tomáš Kokman, který odehrál za Piráty po svém příchodu z Klášterce nad Ohří první utkání. Definitivu skóre pak dal v poslední minutě Adam Titlbach, který trefil prázdnou bránu.

59:42 Adam TITLBACH - 2:4

59:42
    Piráti právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Josef Eichler poslal ránu jen do nohou ADAMA TITLBACHA, ten posléze získal kotouč ve středním pásmu a černý nesmysl dokázal dostat až do opuštěné klece. Bez asistence.

59:18
    Lučanoví nesedla střela od modré čáry, Piráti poté opět jen vyhazují přes všechny čáry.

58:56
    Denis Řehoř se opět pokoušel zakončit u druhé tyče, to mu ale nevyšlo. Hosté potom vzápětí vyhazují na zakázané uvolnění.

58:22
    Daniel Jansa zůstává na střídačce, domácí Škodovka to zkusí v šesti!

58:22
    Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Puk ve středním pásmu, kde se ho hosté pokusí udržet co nejdéle.

56:43
    Obrovská chyba v hostující rozehrávce, jenomže situaci tří na jednoho Plzeň doslova zazdila.

56:03
    Aleš Mazanec už si připravoval kotouč ke střele, na poslední chvíle mu do něj ale píchl jeden z hráčů Chomtuova a plzeňská desítka tak vystřelit nedokázala.

55:03
    Čas teď pro domácí běží strašně rychle. Piráti se nadále jen běží.

53:56
    Tomáš Skala ve středním pásmu zachytil kotouč, poté krátce za modrou čárou vystřelil, Perůtka kryje svým ramenem.

53:01
    Jan Kučera se ke střele neprobil a tak uklidnit hru mohou opět hosté. Před námi je závěrečných sedm minut třetí třetiny.

52:02
    Lučanovu střelu vyrazil Perůtka pouze k Aleši Mazancovi, ten ale poodkrytou část klece z levého kruhu netrefil.

51:27
    Jansa raději podržel kotouč pod svou lapačkou, vhazovat se bude opět v útočném pásmu Chomutova.

51:04
    Domácí tlačí svého soupeře, ten ale zatím silou vůle odolává.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 9. Hofrajtr (Řehoř), 24. Pittr (Lučan) – 16. Vondrášek (Grosskopf), 32. Pospíšil (Grosskopf, Mišovic), 45. Kokman, 60. Titlbach

HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečl) – Tolar, Lučan (A), Hromádka, Buzek (A), Skala, Eichler (C) – Bílek, Beran, Mazanec, Řehoř, Hofrajtr, Pittr, Kučera, Benák, Makovec.
    Piráti Chomutov: Perůtka (Štěrba) – Pašek, Svoboda, Záhorec, Hynek (C), Ibl, Žižka – Kokman, Dautovský, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach (A), Mišovic (A), Čihař.

Rozhodčí: Malá – Malý, Charvát