Zbuzany – Teplice B 2:0 (kon.) | Přepeře – Ústí n/O 4:2 (kon.) | Živanice – Bohemians B 0:4 (kon.)
FK Zbuzany 1953
2:0 (1:0)
FK Teplice B
Sobota 02.10.2021, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 10. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný den. (12:10:51)

Utkání je za námi. Zbuzany ve druhém poločase svého soupeře téměř k ničemu nebezpečnému nepouštěli, sami naopak svůj náskok navýšili a troufám si říct, že po zásluze získávají všechny tři body do tabulky.

90+4

90+3
    Nic nebezpečného z této situace ovšem nevzniklo a já si myslím, že o vítězi zápasu už není pochyb.

90+2
    Již se hraje nastavení. Teplice nyní budou zahrávat standardní situaci z levého křídla.

90
    Dnes to už s bodovým ziskem pro teplické béčko dobře nevypadá, tlak totiž stále nepřichází a základní hrací čas už je u konce.

88
    Dobrá defenziva Zbuzan pokračuje i nadále. Napamatuju si, že by soupeř měl ve druhém poločase nějakou loženou šanci.

87
    Čas na závěrečný nápor už je pomalu tady. Teplice zahrávaly rohový kop, opět z něj ovšem nic nebezpečného nevypracovali.

85
    Trošku k krkolomném postavení byl nyní hostující brankář, který se ocitl velmi blízko svému spoluhráči s míčem i napadajícímu protihráči. Nakonec však tuto situaci dokázali zvládnout bez větších komplikací.

83
    Stále se teplickému béčku nedaří. V posledních chvílích už navíc ani tak často nedrží míč. Zbuzany i nadále bez komplikací brání.

81
    Zbuzany i nadále bez problémů udržují svůj náskok a Teplicím se nedaří dostávat do nějakých palebných pozic. Čas už přitom poměrně rychle utíká.

80
    Ze strany hostů pak do vápna letěl centrovaný míč z pravé strany. Pro domácího gólmana to nebylo složité vyřešit.

79
    Teď sice rozhodčí odpískal nedovolený zákrok jednoho z domácích, právě tento hráč ale byl chvíli na trávníku. Poměrně rychle se ale zase zvedl.

78
    Zbuzany se po druhém vstřeleném gólu více stáhly do obrany a budou spíš vyčkávat a snažit se neudělat nějakou hloupou chybu.

76
    Z pohledu Teplic to tak nevypadá vůbec ideálně. Hosté jsou v druhé půli horším týmem a navíc inkasovali druhou branku. Nebude lehké se vrátit zpět do zápasu.
    74. HAMPL - 2:0

74
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    Domácí fotbalisté dělají další krok k tříbodovému zisku. Střelu z dobré pozice na levé straně vápna gólman ještě vyrazil, následné zakončení PETRA HAMPLA k levé tyči už ovšem bylo nad jeho síly.

73
    Po delší době přišla nějaká teplická střela, míč se ovšem stáčel od brány a mezi tři tyče tak nezamířil.

71
    Do konce zápasu zbývá tak dvacet minut, Teplice by už tak pomalu potřebovaly převzít otěže a více útočit. To se jim totiž skoro vůbec nedaří.