Dortmund – Augsburg 2:1 (kon.) | Hertha – Freiburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | RB Lipsko – Bochum 3:0 (kon.)
Borussia Dortmund
2:1 (1:1)
FC Augsburg
Sobota 02.10.2021, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:25:59)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 14:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:16.

Je konec. Borussia Dortmund zvítězila nad Augsburgem poměrem 2:1. Už v 10. minutě domácí celek získal pokutový kop, který si vzal na starost Raphaël Guerreiro a poslal Borussii do vedení. Následně ovšem byla k vidění vyrovnaná hra a ve 35. minutě srovnal Andi Zeqiri. Do druhé půle domácí vlétli velice aktivně a v 51. minutě poslal domácí celek znovu do vedení Brandt. O minutu později bylo málem srovnáno, ale nakonec se pískal těsný ofsajd. V 57., 67. a 70. minutě měli domácí obrovské šance, ale ani jedna gólem neskončila.
    Dortmund zvítězil nad Augsburgem 2:1.

90+4

90+4
    Ovšem následný centr do vápna skončil pouze na hlavě Manuela Akanjiho a je konec.

90+3
    Daniel Caligiuri byl zfaulován Thorganem Hazardem a Augsburg má k dispozici v samém závěru poslední volný kop. Ve vápně je také brankář Rafał Gikiewicz.

90+2
    Ovšem domácí dlouho u míče nezůstali, ale brejk se hostům nepovedl, protože Michael Gregoritsch nezvládl přihrávku.

90+1
    Míč tentokrát skončil jen v zámezí a následovat tak bude odkop od svatyně Gregora Kobela. Posléze Borussia získala také rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Emre Can zkoušel vypálit z velké dálky, ale jeho rána letěla hodně nad bránu a sám hráč se tomu usmál.

89
    Tobias Strobl poslal k zemi Jude Bellinghama a uviděl od sudího žlutou kartu.

88
    Dortmund je opět u míče a tentokrát se nikam moc nežene a raději chce mít zápas pod kontrolou.

87
    Číslo xG, neboli očekávaných gólů je na straně Dortmundu 3,4! Ovšem zatím má na kontě stále jen dvě branky.

86
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Mads Pedersen, přichází Lasse Günther.

85
    Florian Niederlechner se dostal naprosto sám do obrovské šance, ale nedokázal prostřelit Gregora Kobela. Všemu ale předcházel naprosto jasný ofsajd.

84
    Následná standardní situace ale nepřinesla nic moc nebezpečného a Augsburg se snažil jít do rychlého brejku, který ovšem rovněž nic nepřinesl.

83
    Vestfálské vosy opět sevřely svého soupeře a nakonec z toho byla střela Juliana Brandta z halfvoleje, která byla sražená do zámezí na rohový kop.